czwartek, 12 grudnia 2013

Manuskrypt przetrwania - część 378

Witam wszystkich!


Nie tylko czas, ale Wierni Towarzysze też przyspieszyli i zwiększyli ilość materiału. Jednak ten przekaz, już w bardzo wielu miejscach nie jest powielaniem poprzednich. Po raz pierwszy ta opcja użyła słowa "wydarzenie" i choć jest ono umieszczone w kontekście energetycznym, to jednak daje wiele do myślenia.
Generalnie jest to zapowiedź energetycznego sztormu w niespotykanej dotąd skali, a jakie efekty tego mają być - trzeba poczytać w tekście. Zapraszam.Manuskrypt przetrwania - część 378

Uważamy, że wszyscy czujecie rodzaj przyspieszenia w powietrzu teraz, jako nieznaczne zmiany w ciśnieniu lub temperaturze, i rozumiemy, że wiele wam znajomych zwierząt będzie zauważalnie wykazywać takie same objawy. Bo coś rzeczywiście nadchodzi, i wy tylko odbieracie pierwsze sygnały pochodzące od tej burzy światła, o której tak wiele razy była mowa w poprzednich przesłaniach. Bo rzeczywiście zbliża się do was i teraz wy wszyscy poczujecie też te słabe nadchodzące poruszenia, tak, jak te wspaniałe zwierzęta, słonie, mogą odbierać sygnały przez podeszwy swoich stóp.

Bo to rzeczywiście całkiem nowe wibracje nadchodzą, a każdy z jego uchem przyłożonym do ziemi, energetycznie rzecz biorąc, będzie już łapał te sygnały wciąż raczej słabe. Ale teraz, te sygnały rzeczywiście się wzmocnią, tak, że coraz więcej z Was zacznie siedzieć i Nadstawiać uszu w oczekiwaniu. Bo poczujecie nadchodzące coś tak wspaniałego, będzie mogło prawie wydawać się być zbyt dużo, a wraz z oczekiwaniem, możecie również poczuć się mieszanie się powstającego niepokoju. Tylko zapewnijmy, że jest to tylko tym, czego należy się spodziewać, bo to, co poczujecie, to zmiana tak fundamentalna, to rzeczywiście przetrze łupki do czysta na tak wiele sposobów, że nie będziecie już tacy sami, po tym, pobycie pod tym zalewem oczyszczania energetycznego.

I pamiętajcie, że jeszcze bardzo identyfikujecie się ze starymi wami, takimi, jak mieliście zwyczaj być kiedyś, ale już nie dłużej. Nadal, wspomnienia nie będą wymazane całkowicie z samej istoty, i jako tacy, będziecie mieli jeszcze trudny czas wyobrażając sobie, siebie, jakimi macie się stać. A więc stary instynkt unikania zmiany będzie automatycznie uruchamiany w tak wielu z was i nawet jeśli nie macie świadomego obraz tego, co macie w zanadrzu, wasze wewnętrzne samopoczucie wie aż za dobrze, jaka ta główna transformacja będzie, a więc będzie to mieszanka tęsknoty ze strachem. Bo głęboko wy wszyscy wiecie, że nie ma już odwrotu, że rzeczywiście zobowiązaliście się, aby stać się znowu jak nowi, ale kiedy wasz umysł próbuje zmierzyć się z tym faktem, wszystko, o czym on może pomyśleć, to jest śmierć. Bo to jest w wielu aspektach pochód śmierci, jak wszystko po kolei zrzucaliście te stare warstwy siebie i wraz z tym procesem Zmartwychwstania, przychodzi proces śmierci. Bo starzy wy muszą odejść, aby nowi wy mogli zająć ich miejsce i nawet jeśli wszyscy byliście głęboko zanurzeni w tym cyklu śmierci i ponownych narodzin, tak długo na tej drodze, tym razem wyniki będą tak głęboko przekształcające, że będziecie zdolni wyzwolić to, co pozostało z tego starego mechanizmu obronnego, pozostawania w tych dawnych ograniczeniach i definicjach, kim myślicie, że jesteście.

Ale wszystkie te stare mury zostały zburzone teraz, i nawet jeśli nie możecie jeszcze uchwycić pełnego zakres tego, już zginacie swoje skrzydła i testujecie, co ta śmierć starego naprawdę oznacza. Ale teraz, gdy te potężne wiatry zmian wzrastają na horyzoncie, świadomość, że rzeczywiście starzy wy jest już przeszłością, zacznie przenikać i będzie w stanie spowodować więcej niż trochę zamieszania tu i tam. Więc nie zdziwcie się, jeśli okaże się, że poczujecie stare i znane uczucie lęku zatykające żołądek, ale wiedzcie, że to jest po prostu znakiem tego, czym macie zamiar się stać. Bo jak te burzowe silne wiatry zaczną zamiatać całą tą planetę, w niedalekiej przyszłości, wszystkie stare i przestarzałe, rozpadające się części, które były Wami, zostaną powalone na zawsze. Więc możecie poczuć nadzy i bezbronni, nawet bardziej niż przedtem, gdy zaczniecie się mierzyć z tą prawdą, w tym, jak i we wszystkich rzeczach, które pociągają za sobą głębokie i nieodwracalne zmiany, więc na to potrzeba czasu, aby ponownie znaleźć tą równowagę.

Więc jeszcze raz powiemy, wiedzcie, że wszystko jest dobrze, nawet jeśli możecie się czuć mniej swobodnie niż zwykle, i wiedzcie, że jakiekolwiek węzły w obrębie żołądka są po prostu oznaką zbliżającego się wydarzenia, która zabierze was dosłownie szturmem i podniesie was ze starego i mocno postawi was na nogi najpierw w nowych was. I od tego, Wasz całkiem nowy świat będzie się rodził. Więc dajcie sobie pewność, czego potrzebujecie, aby nie iść w strach, gdy te energetyczne szturmu nadejdą. Jak już mówiliśmy wcześniej, to nie będzie was łamać ię, one przyjdą was wyzwolić raz na zawsze z tego starego więzienia ograniczeń. Bo nie ma już żadnych ograniczeń, ale jak dotąd, nie udało się wam dosłownie zobaczyć tego na własne oczy, a więc w dalszym ciągu widzicie mury i bariery, gdzie nie ma już żadnych. I dlatego jest ten Sztorm Światła tak bardzo potrzebny. Bo potrzebujecie pomocy, aby ustawić swój umysł wolnym od tego wszystkiego, i ta pomoc jest coraz bliżej, nawet gdy mówimy.

https://aishanorth.wordpress.com/2013/12/12/the-manuscript-of-survival-part-378/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz