niedziela, 15 grudnia 2013

Arkturianie – O Świętach

Witam wszystkich!

To też przekaz Arkturian przez innego channelera. Ten z comiesięcznych przekazów jest dość monotematyczny i w zasadzie można powiedzieć, że mało odkrywczy, bo te zagadnienia są poruszane od wielu lat. Oczywiście w tej tematyce nie da się zastosować radykalnych rozwiązań, nawet chyba gdy wiedza i świadomość wyraźnie wzrośnie. Więc konkluzja jest jedna: cieszmy się Świętami - każdy ze swoich osobistych powodów.


Arkturianie – O Świętach

Channelled Marilyn Raffaele, 8 grudnia 2013 r., w http://www.onenessofall.com/newest.html

Drodzy,

Widzimy, jak dużo więcej nadziei i światła wzrasta z Ziemi. Nie wyczuwacie tego tak, jak my, ponieważ jesteście w środku tego. Aktualności i media w większości raportują tylko część negatywnych zdarzeń, z których wiele jest takich, które, gdy rozumie się na głębszym poziomie, w rzeczywistości są oczyszczaniem.

Ziemia, droga Gaia, który jest żyjącą duszą - przenosi kieszenie starożytnej energii nadal rezonujące na niej. Muszą one zostać oczyszczone, aby pozwolić energiom wyższego światła Wzniesienia. Wszystko przebiega zgodnie z planem, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, więc starajcie się nie osądzać zewnętrznych objawów poprzez normy trzeciowymiarowe.

Większość serwisów informacyjnych mediów nadal rezonuje ze starymi sposobami dostarczania informacji w przekonaniu, że "szok i przerażenie" są niezbędne do przyciągania widzów lub czytelników. Ponieważ ludzkość ewoluuje przyjdzie wyższy sposób zbierania informacji przez osoby, które nie będą działać w starej tradycji, ale zamiast tego, pracować na głębszych poziomach zrozumienia i miłości.

Wchodzicie w tak zwany sezon radości i miłości, ale wielu z was stwierdza, że już nie rezonują z komercjalnymi aspektami sezonu (świąt) w ten sam sposób, jak kiedyś. Odkrywacie siebie, aby być bardziej świadomi stałego popychania kup, kup, kup i traktujecie to bardziej jako ofensywne niż świąteczne ponieważ ewoluowaliście. Teraz rozumiecie, że majątek nie równa się szczęściu lub miłości – lekcja, do przerobienia której, wielu zostało zmuszonych zbadania przez zjawiska związane z pogodą.

Gdy coraz bardziej zaczynacie żyć z wdzięczności i miłości, stajecie się świadomi, że "więcej rzeczy" nie tworzy szczęścia. Są tacy, którzy są bardzo bogaci, ale żyją życiem idącym od jednego do drugiego nabycia w poszukiwaniu szczęścia, nigdy nie osiągając go - to jest ich lekcja w tym życiu.

Wielu z was również zauważyło, że niektóre tradycyjne działania, odczuwacie teraz jako płaskie i nudne - filmy, programy telewizyjne, reklamy, muzyka i szum handlowy. Po pierwsze możecie próbować ignorować te uczucia lub przypisać je zmęczeniu, kontynuując popychanie w znane sposoby. Szanujcie siebie, drodzy, poprzez odwagę uwolnienia cokolwiek lub kogokolwiek, co już nie rezonuje z wami.

Nie osądzajcie i nie wierzcie, że coś jest nie tak, jeśli okaże, że nie jesteś w stanie wejść w zwykły "Bożo - Narodzeniowy nastrój", bo teraz żyjesz w nowym stanie świadomości - takim, który już w pełni nie współgra z konsumpcjonizmem, jak on był przedstawiany wam pod kolorowymi opakowaniami o "duchu świąt". Ukończyliście naukę - to jest tym, o co prosiliście.

Gdy ewoluujecie, zaczynacie doświadczać każdego aspektu życia w nowy sposób. Zaczniecie widzieć poza trzeciowymiarowymi pozorami i zaczniecie szukać głębiej w prawdziwym rozumieniu poza wydarzeniami z życia. To jest prawdziwe, dla Bożego Narodzenia też, - zaczynacie świętować narodziny Świadomości Miłości i prawdziwych wiadomości dawanych przez to światu. Lubicie święta w nowym, wyższym stanie świadomości, ale jednocześnie nie "wyrzucajcie dziecka z kąpielą", bo Boże Narodzenie to czas, o wysokiej energii, radości, celebracji - potężne energie, do objęcia i doświadczenia.

Boże Narodzenie przedstawia możliwości praktykowania życia z waszej mocy, a jednocześnie przeżywania radości tego świętego czasu. Jest to okazja, aby pozbyć się z tradycji, które nie rezonują z tobą, podczas gdy w tym samym czasie wprowadzisz nowe, które rezonują.

To może powodować niezgodę w rodzinach, których tradycje sięgają wielu pokoleń - zawsze obchodzone w ten sam sposób. Nowe pomysły i aktywność mogą być włączane powoli i delikatnie. To nie musi być eliminacja tradycji, z których inni nadal korzystają, ale wyeliminowanie tych, które odczuwacie jako stare i zakończone.

To dotyczy, patrzenia poza tradycje, obrzędy i rytuały, i badania, co te działania reprezentują. Chodzi o to, aby nie pozwalać sobie być prowadzonym przez rodzinę, kościół, media, itp. w ślepej wierze, gdyż te rzeczy mają wrodzoną moc same w sobie, bo mają tylko moc taką, jak wybierzecie im dać. Spoglądajcie głębiej. Pamiętajcie zawsze - jesteście odpowiedzialni za siebie i swoje wybory, nie rodzina, przyjaciele, lub wielkie pudła w sklepach.

Intensywna komercjalizacja, jaką jesteście coraz bardziej bombardowani nie ma nic wspólnego z prawdą, za tym, co jest obchodzone. Niech wszelkie zmiany, jakie zdecydujesz, będą zmianami, które reprezentują narodziny prawdziwego Chrystusa -narodziny Prawdy i Miłości. Boże Narodzenie ma miejsce w każdej chwili, gdy dusza zaczyna to rozumieć. Zmiany, na jakie jesteście naprowadzani, zachęcą innych również do doświadczania tych samych uczuć, aby odważnie spojrzeć głębiej i zrobić swoje własne zmiany.

Bądźcie świadomi, że komercjalizacja jest często przedstawiana w ukrytych formach, pchając was do tego wszystkiego w imię bycia kochającym i hojnym. Jednak wiele z tego jest po prostu tylnymi drzwiami do promowania więcej zakupów. Dawajcie, ale dajcie z serca, Kochani, zawsze ufając intuicji, kiedy należy, a kiedy nie. Wiele prezentów nie musi być kupowane i będziecie myśleć o wielu, jeśli spróbujecie.

Głęboka i dogłębna kompletność może przyjść tylko ze świadomości, że jesteście Boskimi Istotami o ludzkich doświadczeniach rozdzielenia, aby w pewnym momencie odkryć tą prawdę. Świąteczne uroczystości stanowią trzeciowymiarową interpretację narodzin światła i prawdy. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, w swojej ignorancji nadal widzą i wspierają święta w coraz bardziej handlowy sposób, jednak to, co z nim zrobicie to jest wasz wybór.

Cieszcie się wysokimi częstotliwościami światła i radujcie obecnym okresem wakacyjnym, bo energia radości najbardziej rezonuje z Boską energią – niech radosne dziecko w tobie ucieknie i będzie wolnym. Patrzcie i cieszcie się świętami w jakikolwiek sposób, który uczyni, że wasze serca będą śpiewać, ale zacznijcie WIDZIEĆ I WIEDZIEĆ, głębsze prawdy za każdą celebracją, każdą tradycją, każdym obrzędem lub rytuałem.

Jesteśmy Grupą Arkturian

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz