środa, 4 grudnia 2013

Archanioł Gabriel : Żyjcie przez wasze serca

Witam wszystkich!


Ten z comiesięcznych przekazów AA Gabriela jest w dużej części poświęcony energii, a potem - zgodnie z tytułem. Do tej pory to źródło prawie nie mówiło o energiach, więc jest to pewne novum. Całość jak zwykle jest w delikatnym stylu i energii Gabriela.
Warto poświęcić trochę czasu na rozważanie tego co Gabriel tu prezentuje.


Archanioł Gabriel : Żyjcie przez wasze serca

kierowane przez Shelley Young,
27 listopada 2013
http://trinityesoterics.com

Archanioł Gabriel

Pozdrowienia, Kochani! Jak zadowoleni i zaszczyceni jesteśmy, będąc dzisiaj z wami. Honorujemy was za przybycie i zakotwiczenie energii grupy, i, oczywiście, gdy to mówimy, mamy na myśli grupę, nie tylko tych, którzy są w sali w tym czasie, ale także tych, którzy przeżyją tę transmisję w internecie w późniejszym czasie.

Zostaliście dokładnie oczyszczeni, wykręceni, przesunięci, wykąpani i nasyceni. To był czas, jak żaden inny na waszej planecie i nadal stoicie, nadal czujecie się podekscytowani, aby być częścią tego wspaniałego procesu. Pozwólcie nam zapewnić, że rzeczy po prostu zaczynają być bardzo ciekawe i naprawdę zaczynacie się poruszać do zmian, na które oczekiwaliście.

Jesteście w trakcie przygotowywania między teraz a przesileniem, a następnie między przesileniem i energiami całkiem nowego roku 2014. Będziecie gotowi do rozpoczęcia nowego roku, jak nigdy dotąd. Nigdy nie weszliście w nowy rok utrzymując energie, które zbiorowo posiadacie w tym momencie. To krzepnięcie fundamentów, na których będzie zbudowana Nowa Ziemia. To są rzeczywiście wspaniałe czasy.

Co również zauważycie, wchodząc w przesilenie zimowe, że jest to zamknięcie energetycznego postępu, więc dla tych z was, którzy są, którzy chcą dokonać zmian w swoim życiu, jest to doskonały czas, aby to zrobić. Jeśli chcecie uwolnić stare systemy wierzeń, jeśli chcecie tworzyć nowe zwyczaje i nowe podpory dla siebie, zachęcamy do rozpoczęcia już teraz i pozwolenia przesileniu zimowemu pomóc wam przez energetyczne zamknięcie(utrzymanie) tego postępu. Byłby to o wiele lepszy czas, aby stworzyć trwałe zmiany, niż czekać, aż przeniesiecie się w energie roku 2014.

Oczywiście, za każdym razem jest to wspaniały czas na pożądane zmiany, wzrost i rozwój, ale jeśli szukacie jakiejś dodatkowej pomocy energetycznej, pozwólcie przesileniu, aby umocniło wasze intencje. Następnie będziecie mogli po prostu cieszyć się i przesuwaniem doświadczaniem energii nowego roku.

Więc dziś wieczorem chcielibyśmy porozmawiać o ważności naśladowania pragnień waszych serc. Jesteście świadomi, że przeszliście i przesunęliście się przez wiele różnych warstw energii. Byliście ogromnie oczyszczani i uwalnialiście mnóstwo w ciągu ostatnich kilku lat. To, co robiliście, było uwalnianiem warstw gęstości, które istniały między Wami i Waszymi uroczymi centrami serc.

Teraz, gdy usunęliście te stare rany, te stare przekonania, te stare energie, jesteście gotowi, ustawieni w miejscu, o wiele lepszym niż kiedykolwiek wcześniej, aby być w kontakcie z tym, czego wasze serce pragnie. Zachęcamy, abyście stali się klarowni, w tym, co naprawdę czujecie, czego chcecie doświadczać, i rozpoczęli nawigację swoimi ścieżkami przez wasze serca, gdyż to jest system nawigacji z Nowej Ziemi.

Wielu z was, w waszych ekspresjach życia nie dało sobie pozwolenia do podążania za głosem serca. Istnieje powszechne przekonanie, które mówi, że podążanie za swoim sercem jest niepoważne. To może prowadzić do ruiny. To nie jest odpowiedzialne. To był stary system operacyjny umysłu, który doprowadził was do uwierzenia w to. Ten stary system operacyjny kontroli i umysłu nie jest już wspierany.

Podążanie za swoim sercem oznacza powrót do kontaktu ze szczerymi pragnieniami, swoją pasją i zainteresowaniami, i i używania ich w kierowaniu swoją ekspresją życia. Te unikalne pasje i zainteresowania są częścią tego, kim jesteś i istnieją, aby pomóc Ci poruszać się w swoim życiu dla osiągnięcia najwyższego celu, swojej najwyższej służby i swojej największej radości.

Nawigacja poprzez serce jest tym, jak przechodzicie do nowego wieku, piątego wymiaru świadomości. To będzie honorowało wasze unikalne interesy i unikalną ścieżkę życia. Będziecie nawigować tak, jak naprawdę czujecie. Będziecie zawsze najwyższym wyrazem siebie, jeśli będziecie podążali za tym, co czujecie, jako właściwe dla siebie. To jest dawanie sobie pozwolenia, aby być ekspertem własnego doświadczenia życiowego.

Często nauczamy tego, aby podążać własną unikalną ścieżką i pozwalać sobie być ekspertem od siebie, ale wielu z was nadal nie daje sobie na to zgody. Wydaje się być większe zrozumienie, że to, co czujesz w swoim sercu jest unikalne dla Ciebie, więc powiadam wam podążajcie za swoim pięknym, delikatnym, mądrym sercem. To jest tym, co mamy na myśli, kiedy mówimy, aby honorować swoją niepowtarzalną ekspresję życia i do czego robienia, zachęcamy was przez cały czas.

Przez podążanie za swoim sercem znajdziecie wyrażenie siebie, jak nigdy dotąd. Podążanie za swoim sercem prowadzi do przepływu. Wasze serce płynie. Kocha, rośnie, rozszerza się. Jeśli zostałeś zraniony, nie ma czegoś takiego, jak twarde serce lub zamknięte serce lub zimne serce. Są to konstrukty umysłu. Serce tylko wie, jak kochać. Serce jest zawsze podłączone do Źródła, więc działając z wewnątrz, z centrum swojego serca, uznajecie część ciebie, która jest połączona z wszystkimi. Serce wspiera miłość i serce wspiera świadomość jedności. Umysł stara się zachować kontrolę. Umysł jest narzędziem ego i zawsze będzie dążyć, aby utrzymać was małymi. Ono nie ma żadnego interesu w waszym oświeceniu.

Wasz umysł stara się oddzielić, a serce stara się połączyć, z miłością, ekspresją, twórczością. Największe kreacje na waszej planecie pochodzą z iskry kreatywności, która wypłynęła ze Źródła do serca nie do umysłu.

Kiedy pozwolisz sobie być prowadzonym przez swoje serce, pozwalasz sobie na korzystanie z intuicji. Jesteś w poddaniu i przepływie. Jesteś w rozwoju i ekspansji w swoich najwyższych kreacjach. Co więcej, jeśli żyjesz z serca, jesteś w stanie lepiej służyć, mieć współczucie i zrozumienie dla wszystkich. Nie możesz być w swoim sercu i osądzać innych. Możecie kochać tylko z serca. Twoje serce prowadzi cię przez twoje uczucia i serce doprowadzi Cię do największych radości.

To jest taki prosty system i wielu z was słyszało wyrażenie "podążać za głosem serca", tak często, że straciło ono swoje znaczenie dla was, albo może uważacie, że to ma zastosowanie tylko do młodych. To, czego nie rozumiecie, jest tym, że serce jest to system nawigacji oświecający ludzką istotę dlatego, że przez to centrum serca łączycie się z Źródłem, któremu będziecie mogli się poddać, że będziecie w stanie przepływy, że będziecie w stanie pozostać w swojej wierze i zaufaniu. Gdy nawigujecie poprzez swoje serce, upewniacie się, że macie najwyższe doświadczenia dla siebie i że będzie honorowali innych.

Wielu z was ma kłopoty, nawet wiedząc, co jest w waszym sercu. Wielu z was nie było w kontakcie z tym, od kiedy byliście małymi dziećmi. Więc radzimy poświęcić czas, aby zatrzymać się i przejść do wewnątrz i zapytać swoje serce, czego chce, a jeśli nadal będziecie spokojni, będziecie słyszeć serce jasno wyrażające to, co jest jego największymi pragnieniami.

Życie poprzez swoje serce doprowadzi was do radości, prowadzi do piękna, miłości, łączności, ze wszystkim, za czym tęskniliście. Twoje serce nigdy nie poprowadzi cię na manowce. Nawet jeśli widzisz kogoś, kto ma doświadczenie życiowe, które wydaje ci się mniej niż to, co myślisz, że powinien mieć, jeśli on podąża za swoim sercem, jest w tej sytuacji, ponieważ oferuje mu doświadczenia, które jego dusza pragnie mieć.

Więc podążanie za swoim sercem i zachęcanie innych do pójścia w ich serca jest podstawowym narzędziem do praktykowania akceptacji i pozwalania. Jeśli naprawdę zrozumiesz, że nie ma nic bardziej potężnego dla siebie do zrobienia, tylko podążanie za swoim własnym sercem i że to samo dotyczy wszystkich i każdego człowieka na tej planecie, będziesz mógł utrzymać się w tej akceptacji i pozwoleniu, w tej wierze i ufności, wiedząc, że każda dusza wie, co robi. Jest to piękny system i jest to podstawą wyższego wymiaru świadomości, w który wchodzicie.

Życie poprzez serce utrzymuje uzdrawianie, posiada ono śmiech, radość i posiada ono tworzenie i doświadczenie, pomaga pozostać obecnym, i w najwyższej linii ze Źródłem. Jest to życie przez prawdę i swoją autentyczność. To trzyma was w ruchu, rozwoju i wzroście. To pomaga żyć.

Więc odkurzcie to wyrażenie, podążajcie za głosem serca i zacznijcie używać go jako narzędzia, przez które żyjecie. Jeśli tak uczynicie, i jeśli każdy człowiek na tej planecie zacznie żyć według jego serca, zobaczycie większy pokój, większą harmonię, większą satysfakcję, lśniące zdrowie i radość ludzi, która nie istniała na tej planecie dotąd. Pozwólcie nam zapewnić, że te potencjały absolutnie istnieją i to po prostu zależy od Was, abyście zaczęli żyć według nich. To jest tym, czym chcieliśmy podzielić się z wami dzisiaj.

Archanioł Gabriel przez Shelley Young,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz