niedziela, 29 grudnia 2013

Smok - Potrzeba manipulacji genetycznej, a ostrożność

Witam wszystkich!


Tym razem to smok trochę poleciał (naprzód) i nieźle zamieszał, ale ocenę zostawiam czytelnikom.


Potrzeba manipulacji genetycznej, a ostrożność

27 grudnia 2013
Channeler : Brian, smok

Witam wszystkich,

Tu smok. Nasz wspólnik channelujący wiadomość niedawno oglądał Hobbit’a, również czytał tą książkę. My po prostu powiemy, że tam jest niegrzeczny smok Smaug. W 3D, możecie znaleźć smoki, takie jak ten, ponieważ jest to po prostu ich forma w 3D. Jesteśmy wyżej wymiarowymi istotami. Powiedzielibyśmy w 3D, zbliżajcie się do smoka z ostrożnością. W wyżej wibracyjnych poszukiwaniach, możecie być o wiele mniej ostrożni, więc nie poczuwajcie potrzeby, aby być obcymi dla nas. Największą rzeczą, przed którą potrzebujecie się chronić w wyżej wibracyjnym badaniu nie jest coś tam jeszcze, ale zamiast tego wy sami. Uczenie się kierować ( nie kontrolować ) swoją manifestacją na podstawie pozytywnego myślenia jest czymś, czego uczycie się w tej chwili, i to jest jedna z najważniejszych umiejętności w wyższych wibracjach. Rozeznanie jest oczywiście inneą, taka dygresja...

Potrzeba manipulacji genetycznej jest trudnym tematem, aby rozmawiać. Jest wiele dogmatów, o których ludzie myślą, że są duchowo złym posunięciem. Wiele z tych dogmatów przyszło podczas starożytnych "programów hodowlanych", aby utworzyć ludzką postać w 3D dla duchów oczekujących na ciała do zamieszkania lub czasami wcześniejszych. Niektóre z nich po prostu przyszły jako ogólne ostrzeżenie od wizytujących istot lub z channelingu. Ostrzeżenia były przekazywane na Piśmie, używając słowa "ziarno" z braku lepszego słowa w tym czasie. Istnieją grupy sprzeciwiające się manipulacji genetycznej dzisiaj z powodów religijnych i ekologicznych. I dla tych ostatnich, są pewne rzeczy warte rozważenia, bo mogą być powodem prawdziwego zaniepokojenia.

DNA nie jest jedyną formą materiału genetycznego we wszechświecie, ale to jest tym, z czego wasze ciała są wykonane. To jest bardzo skomplikowane i jest uwikłane w wyżej wibracyjnym materiale genetycznym. W waszym obecnym tempie postępu, który na szczęście znacznie przyspiesza, jesteście nadal tysiące lub więcej lat z tyłu. Jeżeli zakłada się, wasze tempo postępu będzie zwalniać i przyspieszać i nie zawsze będziecie koncentrować się na genetyce, jesteście prawdopodobnie do miliona lat z tyłu. Na szczęście, to nie potrwa tak długo.

Jednak w waszym obecnym momencie jest nierozważne, aby robić takie rzeczy jak starać się tworzyć nowe gatunki, a jakich - nie. Jeszcze nie rozumiecie wystarczająco następstw tych działań. Nie możecie uruchamiać rzeczy w "symulatorze" Gai z mocą obliczeniową niespotykaną i dobrym rozkładem możliwych rezultatów takich działań. Nie możecie znaleźć wszystkich genów. Czasami zmieniając jeden zestaw genów zmienia się ukryty zestaw genów, którego nie jesteście świadomi. Takie zmiany mogą mieć wpływ na to, jak ludzie mogą łączyć się z ich Boską jaźnią, człowieka, czy nie.

Niemniej jednak, jesteście w rozterce. Obecnie Wasz gatunek przeżywa ewolucję społeczną. Ta ewolucja ma wpływ na wasz organizm, zwłaszcza na takie rzeczy jak agresja, racjonalność, walka / ucieczka porównaniu do współistnienia, ewolucja ta jest jednak bardziej zbiorową transcendencją cech organizmu. Teraz my mamy dylemat : Gdy się wzniesiecie, będziecie koncentrować uwagę na wyższej wibracji, jednak ludzkość nie opuszcza wibracji 3D, po prostu w niej nie centruje się już. Nadal będziecie ją odwiedzać. Wasze ciała są ciałami ery kamienia. Nie są one przystosowane do reprezentacji Wzniesionej rasy 3D na ziemi, ponieważ nie będą robić tego, czego wy potrzebujecie. One są po prostu niewystarczające. Zobaczycie, po prostu jak bardzo zmagacie się ze swoimi umysłami kosmicznego wieku w tym, co wasze ciała mogą osiągnąć. Zobaczycie to przez stres. Możecie zobaczyć przez to, jak szybko się starzejecie. Niektóre istoty miały dostrojenia ciała przez duszę kierowane spotkania z rodzicami, aby uzyskać to, czego potrzebowali. Tak, w ciągu ostatniego stulecia, nastąpił pewien rozwój ciała, ale to było bardzo ograniczone.

Wasze ciało jest szablonem. Ten szablon jest aktualnie działający przy minimalnych możliwościach mocy, działający jako ciało z ery kamienia. Szablony waszego ciała nie są ograniczone do tego, jednak nie są one osadzone w 3D, ale zamiast tego w waszych ciałach świetlistych 5D i ciałach eterycznych 4D, mieszanych z atrybutami waszej duszy 5D. Ewolucja wielu form - wybór, odchylenia, atrofia, hybrydyzacja - zwykle jest to mechanizm z wykorzystaniem więcej z szablonu 5D. Jednak ewolucja nie zamierza napędzać waszego ciała do poprawy postaci, bo macie za dużo technologii, które mają wpływ na naturalne procesy ewolucyjne.

Co jest problemem? Problemem są - jak już powiedzieliśmy – że wasze ciała 3D są nieadekwatne do takiego rodzaju istot, jakimi będziecie. a niektórzy z was chcą pojazdu 3D. W rzeczywistości, bez niego, ryzyko upadku wibracji jest większe.

Jako tacy, potrzebujecie zmodyfikować się genetycznie sami. Brzmi to groźnie. I ze względu na wasz brak zrozumienia genetyki, możemy powiedzieć, że są to uzasadnione obawy.

Jednak, jak wszystkie rzeczy, wasze zrozumienie wzrośnie, a kiedy nadejdzie czas, będziecie przewodzeni w tej modyfikacji genetycznej z perspektywy 12D w dół i będziecie mieli odpowiedniki 3D, które wykonają prace pomostowe tego całego procesu, ponieważ to jest tym, jak rzeczy pracują w 3D. Nie możemy podać wam czasu, innego niż to, że nasiona zostały posadzone, ale nie jest to coś, co zobaczycie w przyszłym roku. Możemy też powiedzieć, że jest to prawdopodobnie stanie się o wiele szybciej niż jeden tysiąc lat. Częścią wyzwania podając czas jest to, że w dużej mierze zależy to od was. My wszyscy jesteśmy obserwatorami, którzy nie są tak splecionymi z waszą rzeczywistością, więc nasze życzenia mają mniej bezpośredni wpływ niż wpływ wola poszczególnych channelerów. Tak samo życzenia obecności wszelkich tzw " ET", zazwyczaj wolnych duchów, ponieważ nie są one raczej uziemione w waszej rzeczywistości. Więc są to naprawdę wasze życzenia, które napędzają ruch waszej rzeczywistości. My po prostu patrzymy na potencjały, i z tego, podajemy wam niejasny zakres znacznie większy niż 1 rok do dużo mniej niż 1000 lat. Jeśli szukacie lepszego celu, powiemy, że niektóre małe modyfikacje wejdą na miejsce w bieżącym stuleciu, ale pełna transformacja waszego gatunku jest wciąż wieki z dala. W rzeczywistości, będzie to jeden z ostatnich zauważalnych aspektów wzniesienia, po prostu dlatego, że zwiększycie wibracje najpierw myśląc: "Och, tak, te ciała 3d potrzebują trochę pracy".

To będzie perfekcyjnie z Gaią. W rzeczywistości, wasze ciała zostaną rozszerzone w kierunku rzeczywistości, gdzie wiele gatunków zwierząt także się rozwija zarówno z ich wolą, a także z pewną pomocą ludzkości. Rozmowy z kotami i psami? Delfiny, które mogą budować miasta ? To będzie interesujące, że niektóre z tych gatunków będą brać przez ludzkość przetarte szlaki, takie jak mowa i technologia, w niektórych przypadkach, ale również zachowają unikalność waszej drogi, jako gatunku, takich jak utrzymanie zdolności telepatycznych, które wy tymczasowo porzuciliście w swoim gatunku - pomijając pewną liczbę osobników, i którą odzyskacie wkrótce.

Więc, jakie są atrybuty, które będziecie widzieć, że powoli się rozwijają? Widzimy tylko potencjał i to jeszcze zależy os was, ale to, co możemy powiedzieć, to, to, że po przejściu przez tą zmianę, nie będziecie dobrze przystosowani do intensywnego długotrwałego fizycznego życia na Ziemi. Nie, że nie będziecie mogli jeszcze tego zrobić, ale będzie to mniej wygodne, gdyż będziecie lepiej dostosowani do krótkich pobytów na Ziemi, a następnie powrotu do formy ciała świetlistego i opuszczenia (3D). To, o czym tu mówimy, to jest czasowa manifestacja ciała. Musicie być bardziej dostosowani do wrażliwości i będziecie działać w wyższej wibracji. Uziemienie przez zbyt długi czas będzie niewygodne, za wyjątkiem niewielu. Zawsze są wyjątki. Nie mówimy, że będziecie bardziej słabi. Będziecie rzeczywiście być w stanie zamanifestować silniejsze ciała. Wrestling z niedźwiedziem to będzie nic. Jednakże, po prostu nie poczujecie się dla większości z was, aby rozegrać całe życie w liniowym czasie. Potrzeba wam będzie więcej przerw, odpoczynku. Inne atrybuty to będą mniej owłosione ciała, większe zdolności uzdrawiania ( ciała i psychiki ), powrót zdolności telepatycznych, inne zdolności psychiczne, włącznie z teleportacją i zmianą kształtu dla niektórych początkowo i najbardziej pod koniec procesu wznoszenia. Będziecie bardziej androgyniczni. Wielu z was będzie często pojawiała się i wyskakiwało z rzeczywistości, a nie doświadczało liniowej egzystencji. Teraz ważne jest, aby pamiętać, że jest to uogólnienie. Już powiedzieliśmy, że niektórzy z was będzie w stanie kształtować formę. Więc niektórzy z was będą oczywiście będą mieli większą kontrolę nad swoimi osobistymi atrybutami niż inni, i będą to również unikalne atrybuty dla wybranych osób w wyższych wibracjach.

Z miłością, smok.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz