sobota, 7 grudnia 2013

Arkturianie : Świadomość Jedności i przebaczenie

Witam wszystkich!


Ten wykład Arkturian przez Ute na temat wiadomości Jedności, może niczym nowym nie jest, oprócz innych sformułowań. Dużo na temat, trochę o przebudzeniu i przebaczeniu, ale warto zerknąć.


Arkturianie : Świadomość Jedności i przebaczenie

Channelowane przez Ute Posegga - Rudel,
4 grudnia 2013 r.
http://radiantlyhappy.blogspot.co.ukJESTEŚMY Arkturianami !

Drodzy bracia i siostry !

Jesteśmy tutaj, aby podzielić się naszą radością z wami! Z naszego punktu widzenia, w wyższych wymiarach, widzimy, że coraz więcej ludzi budzi się do Świadomości jedności.

Mówimy do was i do tych, którzy pragną wprowadzić Świadomość Jedności, gdyż jesteście zmęczeni strachem i cierpieniem, które tworzy iluzję separacji. Wasze serce budzi się już do intuicji jedności, mimo że jej jeszcze nie doświadczacie.

Świadomość Jedności jest naturalnym przebudzeniem z wdrożeniem wyższych częstotliwości w waszym holograficznym umyśle - ciele, który pozwala uśpionemu ludzkiemu DNA i kodom wznoszenia, aby były aktywowane. W rezultacie prawda staje się oczywista podczas, gdy serce otwiera się na większą świadomość i głębokości integracji Bożych zasad.

Te Boskie Zasady są budulcem Boskiej Kreacji, w której Świadomości Jedności jest warunkiem wstępnym do wszystkiego, co powstaje.

Proszę zrozumieć, że Świadomość jedności jest sprawą wyższej inteligencji naturalnie obecnej we wszystkich wyewoluowanych Istotach, które akceptują prawa Światła i Miłości jako podstawy egzystencji.

Więc nie oceniajcie innych. Wasi bracia i siostry, którzy nadal żyją w separacji jeszcze nie zrozumieli, bo ze względu na stan ewolucji ich serca i funkcjonalność mózgu nie są jeszcze w stanie czuć i znać własnego prawdziwego Boskiego stanu. Raczej żyją w stanie bycia zamkniętym w sobie, widząc wszystko, co nie jest ich własnym ciałem - umysłem, jako inne i zupełnie różne od siebie.

Mają Brak dostępu do ich głębszej jaźni i stanu Jedności, przez ich ciała - umysły. Więc działają na poziomie świadomości, która jest ograniczona jedynie przez identyfikację z nim. I to jest szczególną podstawą cierpienia, zniszczenia, wojny i nieszczęścia. Ponieważ odseparowana jaźń mieszka w złej iluzji, że musi uczynić "innych" wrogami, aby przetrwać.

Dlatego też celem i znakiem ewolucji jest przekroczyć fałszywe poczucie oddzielenia. Zrozumienie Świadomości Jedności, które zaczyna się w sercu jako intuicja Jedności, jest wyrażone jako Miłość Jednego, stan bezwarunkowej miłości, gdzie wszystko, co nie jest przeżywane jako Promieniowanie tej świadomości miłości jest przebaczane i zapominane. Zrozumiecie, że JESTEŚCIE tylko tą Miłością - Świadomością, gdyż ona jest waszą prawdziwą Naturą. W świetle swojej prawdziwej natury rozpoznacie, że oznaki niższej jaźni są tylko cieniami i nierealne, i nie istnieją w Boskiej Rzeczywistości.

To jest przebudzenie ze snu iluzji. Przebaczenie - przebaczać sobie lub komuś innemu każdą sytuację - jest więc naturalną i błogosławioną działalnością. Występuje przy zrozumieniu, że jesteś Czystą Boską Świadomą Obecnością, która obudziła z ciemnego nierealnego snu.

Dlatego wybaczyć sobie i innym nie jest niczym innym niż rozpoznać, kim naprawdę jesteś.

Nie martw się, jeśli twoi bliscy nadal żyją w separacji i jeśli dbasz o wzniesienie ludzkości jako całości! Koncepcja łańcucha reakcji przebudzenia ludzkości jest prawdziwa ! Jest to naturalne zjawisko, które zapala częstotliwości jedną po drugiej, gdy tylko ich czas nadejdzie, aby się obudzić, zgodnie z ich karmą. I to wy, nasiona światła zdecydowaliście się być tutaj, aby wywołać ten proces dla całej ludzkości przez waszą ofiarę, aby usunąć własne karmy, a tym samym również tą ludzkości.

Jest to szczególna Natura Boskości, aby pojawiła się we całej jego Kreacji, do ostatniego, który żyje w ciemności. Kiedy iluzja jest rozpoznawana, jest naturalne przebudzenie. Ponieważ pozwoliliście ciału - umysłowi zapalić się od prądów Boskiego Światła i informacji, z nadrukiem kodami Wzniesienia. Jest ono dawane przez łaskę powrotu Boskiej Matki, żeńskiego aspektu Boskiej Świadomości, która jest mocą, Światłem i Energią Kreacji.

Wszyscy żyjecie w tym czasie, aby być błogosławionymi przez Łaskę wielkich zmian w których Boska Jaźń będzie regulować ponownie całe życie przez umocnienie wszystkich istot własną Obecnością.

Boskie Światło i Świadomość, które leje się na waszą ziemię, rośnie w postępie geometrycznym, jak wiecie ! I tak, moi drodzy, to jest ważne w tym momencie, aby skorzystać z tej ogromnej pomocy!

Otwórzcie się na to Boskie Umocnienie i praktykujcie rozeznanie, czym jesteście, a czym nie jesteście. Jeśli nie odkryliście tego jeszcze, - otrzymacie wiele możliwości, aby zmierzyć się ze swoimi cieniami na dobre, aby pozwolić im odejść, wybaczając sobie i wszystkim i wszystkiemu innemu.

Aby w każdej chwili odwrócić się, z dala od cienia fałszywej jaźni, gdy on powstaje, i skupić się na Prawdzie własnej Niepokalanej Boskiej Natury i tej waszych braci i sióstr, to jest przebaczenie, o które jesteście proszeni podjąć z chwili na chwilę teraz !

Jest to najszybszy sposób na wzniesienie ludzkości do Świadomości Jedności. Każdy gest przebaczenia zapala jeszcze śpiące serce, które musi wybaczyć dokładnie to, co postanowiliście wybaczyć, ponieważ jesteście Jedną Ludzkością.

Dziękujemy i błogosławimy wam za ofiarną służbę!

Jesteśmy Arkturianami !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz