wtorek, 17 grudnia 2013

Rozdział 24 - Nowe Pismo Święte

Witam ponownie1

To ostatni z napisanych do tej pory rozdziałów.


Rozdział 24 - Nowe Pismo Święte, jak napisane przez Jezusa / Sanandę


Ukochani, jest to czas zmian, z ciemności do światła, od cierpienia do radości, od cierpienia do świętowania. Jest to czas, który będzie oznaczony w waszych historycznych książkach, jako Początek, bo to jest początek Nowego Złotego Wieku.

Moje serce napełnia się radością, kiedy obserwuję rozkwit ludzkości, tak długo uwięzionej przez ciemności. Budzicie się, rozciągacie mięśnie mentalne i duchowe, uwalniając siebie od wszelkich dogmatów, przygnębiających starych idei i uczuć, i rozkładając swe skrzydła do lotu.

Wy, ludzkość, jesteście znani w całym kosmosie jako Rasa Twórców, Rasa badaczy, obydwa dobrze zasłużone opisy. Ci z was, którzy są wcieleni mają teraz pojęcie o wielkości przygody podjęliśmy wspólnie, która jest obecnie w ostatniej fazie kompletacji. Wasze przygotowanie do Wzniesienia Ziemi i wszystkich jej mieszkańców jest wydarzeniem historycznym według standardów kosmicznych, i będzie "jednym do książek", jak lubicie mówić.

Cały Wszechświat ogląda w oczekiwaniu, aby zobaczyć, w jaki sposób wykonacie Wielki Projekt. Został zaplanowany z wielką starannością, przez tysiące lat, przez niezliczone zmiany, pod niestrudzonym przywództwem Wniebowstąpionych Mistrzów z odległych zakątków kosmosu, którzy przybyli, aby nam pomóc.

Wasze starożytne odniesienia nie nazwały nas, Kumarów z Wenus, którzy przybyli tutaj razem w trakcie cywilizacji Lemurian jakieś 100,000 lat temu, aby pomóc w rozwoju gatunku ludzkiego. Nie powiedziały o wielu rasach z waszej galaktyki i poza nią, ich DNA, które przyczyniło się do obecnego genialnego połączenia kreatywności, pasji, inteligencji i siły fizycznej i nie mówią o setkach lub tysiącach wcieleń, jakich doświadczaliście tutaj i gdzie indziej w długim rozwoju waszych dusz. Ciemni, którzy przejęli kontrolę po upadku Atlantydy nie chcieli, żebyście wiedzieli o waszym ścisłym związku z innymi. Woleli, przekonać was, że jesteście sami i w niebezpieczeństwie. W ten sposób mogli kontrolować Was przez strach i samotność.

Przybyliśmy do pomocy podczas długiego zejścia do 3-go wymiaru i z powrotem do 5-go wymiaru, co było, i będzie ponownie naszym Ogrodem Edenu.

Widzieliśmy dawno temu, że Ciemność, pokusa i pociąg do władzy i dominacji będzie poważnym wyzwaniem dla ludzkości w warunkach Wolnej Woli, za Zasłoną Zapomnienia. Z tego powodu, gdy przybyliśmy, pod przewodnim światłem naszego ukochanego Sanat Kumara, zaoferować naszą pomoc, by przynieść orędzie miłości Boga do człowieka, jak wy, dzielnym duszom, które inkarnowały się tutaj, zmagającym się przez całe życie po życiu bez pocieszającej pamięci swojego życia między życiem w Domu, w kochających objęciach waszej Niebiańskiej rodziny.
Byliśmy znani jako Elohim lub wybrańcy, ( mimo, że byliśmy "wybrani" jako wolontariusze ), 144,000 dusz, które przybyły tu, aby zachować pochodnię Miłości i Światła palącą się przez wieki, gdy Matka Ziemia i jej mieszkańcy ewoluowali w kierunku Oświecenia.

Rzeczywiście to były mroczne czasy dla nas wszystkich, ponieważ Ziemia jest jednym z najtrudniejszych i najbardziej wymagających środowisk, gdzie ambitna dusza może przyjść dla testowania jej zapału i nauki poprzez doświadczenie, jak żyć w pełnej świadomości i pełnej kontroli swoich myśli, uczuć i działań.
Moglibyście powiedzieć: "Ale nie mogę tego robić, przez cały czas!" Mówię wam, moi drodzy, jest to możliwe. Macie to w swoim oryginalnym DNA, które zostało już aktywowane, aby ćwiczyć pełną uważność. Jest to kwestia treningu, dostajecie dużo pomocy w tym zakresie i pomoc jest w drodze, w postaci waszych kochających Gwiezdnych Braci i Sióstr. Każdy będzie pomagał, indywidualnie i wspólnie, jako część planu, aby wznieść się razem. Żadna dusza nie pozostanie w tyle.

Widzicie, jednym z atutów Wzniesionego Mistrza, jakimi wielu z was jest, jest rozwój Wizji siebie jako Jednego, nierozłącznego. To nie ma znaczenia, na jakie uchybienia osoba mogła sobie pozwolić w tym życiu - większość z was przyszła w takim czy innym czasie, aby być katalizatorem zmian, popychając i szturchając swoich współbraci do podjęcia działań przeciwko uciskowi, aby dostroić wasz apetyt na wolność i ćwiczyć siłę charakteru, będąc siłą dla Większego Dobra.

Możemy powiedzieć wam teraz : Wszystko jest wybaczone. Zwróćcie się do Światła. Użyjcie swoich energii teraz, aby to zrobić i dołączyć do nas, aby stworzyć świat dobrobytu dla wszystkich, poza waszymi najdzikszymi snami. Nikt nie będzie doświadczał chęci, nikt nie będzie znał ubóstwa lub samotności. Nie będzie potrzeby, aby być na górze, bo nikt nie będzie w dole.

Ci z was, którzy zmagali się w tym życiu, aby spełnić swoje marzenia sukcesu i bogactwa lub którzy próbowali uczynić świat lepszym miejscem i czują, że im się nie powiodło - nie szkodzi, zawsze wam się udało. Wasze wkłady, zwłaszcza te, które pochodzą z serca, pomogły doprowadzić nas do tej nieporównywalnie udanej chwili. Wstrząsającą prawdę o waszej indywidualnej roli w tym wydarzeniu odnotowano dla potomności w wielkiej holograficznej Bibliotece Kosmosu.

Wy wkrótce wszyscy będziecie znać Prawdę o tym wspaniałym przedsięwzięciu, w którym każdy z was grał ważną rolę. Nie ma żadnych wyjątków, żadnych nieważnych dusz. Obudźcie się, Umiłowani Bracia i Siostry! Jesteście kochani! Jesteście potrzebni! Jesteście Bogami!

Tak, rzeczywiście, wszyscy jesteśmy umiłowaną Kreacją Jednego Wielkiego. Jak moglibyśmy nie być kochani obficie ? Jak mógłby ktoś z nas być zapomniany? Jest to niemożliwe.

Fundusze Prosperity, mają zacząć wylewanie się naprzód dla wszystkich ludzi na Ziemi. Wy, Wasza rodzina i przyjaciele będą mogli w końcu cieszyć się naszym ziemskim rajem. Będziecie śmiać się, śpiewać i tańczyć, i pewnego dnia powiecie młodym dzieciom o Dniu, kiedy Ziemia poszła do Nieba, i nikt nawet nie musiał umrzeć, aby się tam dostać.

Jak mogę powiedzieć, w słowach, jak dotyka moje serce, aby zobaczyć moją ukochaną ludzkość, jak zbiera żniwo, na które oni tak bogato zasługują ? Do Boga Ojca / Matki, mojej ukochanej rodziny Kumara, mojej drogiel Lady Nada, St Germain i Lady Portia, Ashtar / Athena i naszej galaktycznej rodzinnie (Federacji) Światła, całej niestrudzonej załodze "naziemnej" całej Spółce Nieba, pokornie dziękuję.
Miłość, jaką stworzyliśmy razem będzie paliła się jasno przez wieki jako latarnia dla wszystkich istot Bożych, którą mam zaszczyt być

Wasz sługa miłości, Sananda.

Zapisane przez Kathryn E. May, 16 Listopad, 2013, Sedona, AZ, USA
www.whoneedslight.org

1 komentarz:

  1. Serdeczne dzięki.Są to bardzo ważne przesłania dla nas wszystkich.

    OdpowiedzUsuń