środa, 11 grudnia 2013

Zjazd do Domu na święta - Anarchistbanjo

Witam ponownie!


Kolejny tekst autorstwa Joe'go stwierdza zakończenie okresu wznoszenia i rozpoczęcie "nowej gry". Jest to połączone z opisem napływających energii, ale tych przemyśleń jest tu wiele więcej i żadne streszczenie nie odda nawet namiastki zawartości.


Zjazd do Domu na święta

11 grudnia 2013
Autor : Anarchistbanjo
http://lightworkers.org/channeling/193081/sliding-home-christmas

Ostatnia pełnia w tym roku jest tylko o jeden tydzień z dala i oznacza ostatni skok kompresji astralnych płaszczyzn przed napływem energii przesilenia zimowego. W bardzo realnych określeniach pełnia oznacza koniec tego, co było nazywane "wzniesieniem" i początek "nowej gry". Rok 2013 polegał w dużej mierze na wydalaniu nieharmonijnych energii z Sieci Jedności. Podczas gdy Sieć Jedności była w trybie wydalania nie mogła przejść naprzód. Pełnia oznacza ukończenie trybu wydalania i przypływ energii w przesileniu zimowym jest pierwszą ekspansją w rzeczywistych warunkach "Ukończonej Sieci Jedności ".

Podczas gdy my wciąż znajdujemy się na Matce Ziemi, to nie jest ta sama Matka Ziemia i fizyczna manifestacja nie jest taka sama. To "zakończenie" wzniesienia lokuje nasze dusze w niektórych częstotliwościach i stabilizuje je, czyniąc je dostępnymi na stałe. O "Wyższej" świadomości osoby wzniosły się, dalej w przyszłości będą mogły tworzyć wewnątrz astralnych / eterycznych sfer. To będzie różne dla każdej osoby. Ci, którzy "wznieśli się" w świadomości zdobyli zasoby i umocnienie do tworzenia ich osobistych przyszłości zgodnie z tym, jak daleko w przyszłość mogą iść.

Niektórzy z nich będą w stanie tworzyć na wyższych poziomach i inni będą w stanie tworzyć na niższych poziomach. Niektórzy będą tworzyć dla przyszłych wcieleń, a niektórzy będą tworzyć dla chwili obecnej. Wszystkie kreacje są ważne i istotne.

Pisałem wcześniej, że Gaia / matka ziemia jest tworzona z dnia na dzień bez istniejącej przyszłości. Że to się zmieni z napływem światła przesilenia zimowego. Aż do teraz Gaia była masywnie tworzona z dnia na dzień przez twórcze wysiłki wszystkich rzeczy żywych, większość z nich z królestwa zwierząt i warzyw. Te formy życia mają ograniczoną zdolność do tworzenia w przyszłości. Teraz nadszedł czas na nowych ludzi i nowych elfów, aby rozpocząć tworzenie społeczeństwa globalnego i złoty wiek ludzkości. Nadszedł czas, by stworzyć nową przyszłość !

Teraz możemy znaleźć różne typy ludzi na ziemi. Pierwszy typ to nowe dusze spragnione doświadczyć iluzji 3D po raz pierwszy. Te dusze nie miały aktywnej roli w procesie wznoszenia Gai. One nigdy nie miały zamiaru "się wznieść". Większość dzieci należy do tej kategorii. Gdy te nowe dusze będą starsze będą tworzyć nowy świat w sposób, którego nie możemy sobie nawet wyobrazić ! Nowa Gaia należy do tych nowych dusz i została stworzona dla nich.
Następnie mamy starsze dusze, te, które aktywnie uczestniczyły w procesie wznoszenia Gai z nadzieją wpłynięcia na ostateczny wynik, ale czas się skończył, albo skończy się na pełni księżyca. Nie ma więcej czasu, by dokonać zmian / wyrzuceń. Te starsze dusze również zdecydowały się na pobyt tutaj i uczestnictwo w nowej grze. Będą dużym wpływem w tych pierwszych latach, gdy tworzy się nowa przyszłość i kwitnięcie poprzez wymiary.

Zaczynamy widzieć nowy świat, w którym będziemy żyć. Te starsze dusze kotwiczące najbardziej mocno do matki ziemi są nowymi elfami i przyniosą magię z powrotem do świata, w bardzo efektywny sposób, sposób, któremu nie można zaprzeczyć. Będą pracować z samą organiczną siłą życiową, aby stworzyć świat, jakiego pragną. One są przyjaciółmi wszystkich żywych istot.

Druga grupa to gwiezdne nasiona, ci, którzy będą pracować bezpośrednio z nauką, z naturalnymi siłami przyrody w celu tworzenia nowych wynalazków dla rozwoju ludzkiego. Oni są mistrzami w zakresie nauk i materii fizycznej w jej nieożywionych aspektach.

Nowe dusze będą mogły korzystać z życia na świecie, zarówno nauki i magii i będą rozdzierane pomiędzy dwoma rzeczywistościami, obydwu kreacji.

Oczekujemy, że te końcowe kilka tygodni, będzie trudne i magiczne w tym samym czasie. Jak znajdziemy siebie umieszczonych na końcu miesiąca określi resztę naszego życia w nadchodzących latach.

Dopływ światła nadchodzi w przesileniu zimowym i będzie energetyzował i dawał życie tym kreacjom, które posiadamy w naszych sercach. Jest to w tej chwili, że nasiona, które zasialiśmy będą nawożone nowym życiem. W większości przypadków możemy być w stanie je poczuć, ale nie będziemy w stanie w pełni ich zobaczyć, aż do wiosny, gdy całe nowe życie wschodzi po mroźnej zimie.

W wizji po wizji, śnie po śnie, jedna rzecz pozostaje prawdą. Astral opiera się zmianom, ale gdy on się zmieni, to postara się poszukiwać w nowej formy z tym samym uporem, jak to miało miejsce w starej. Ta ostatnia pełnia księżyca zamyka rzeczy na miejscu i raz zablokowane w Sieci Jedności będą samowystarczalne i a nasza nowa Matka Ziemia / Gaia będzie również samowystarczalna.

Pamiętajcie, nasza nowa ziemia eksploruje dwoistość, tylko nie w taki sam sposób jak na starej ziemi. Krąg życia jest święty i będzie utrzymywany wszelkim kosztem. Będzie równowaga. Naszym zadaniem jest, aby myśleć poza pudłem, aby myśleć w nowy sposób i doświadczyć nowych rzeczy. Naszym wyzwaniem jest stworzenie naszej osobistej przygody!

Jasne błogosławieństwa,
- Joe

3 komentarze:

 1. A co z wzniesieniem Gai i ludzi do 5D ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Z wielką ciekawością i oczekiwaniem czytam Twoje tłumaczenia i komentarze. Za wszystko z serca dziękuję. Jest pewna strona ważnych i ciekawych przekazów, którą kilka razy tłumaczyłeś - http://soul4free.wordpress.com/ Jeśli znajdziesz czas to zajrzyj tam częściej. Pozdrawiam - Henryk

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak wiadomo w channelingach bywają różne opcje i agendy.
  Myślę, że to co przetłumaczyłem spełniło swoja rolę (może niekoniecznie dla wszystkich), ale sądzę, że tyle na teraz wystarczy.
  Zresztą na wstępie 2 ostatnich chanenlingów, channeler napisał wielkimi czerwonymi literami, że te przekazy zawierają nieprawdę.
  Chyba nie muszę więcej komentować,

  OdpowiedzUsuń