piątek, 13 grudnia 2013

Rozdział 23 - Nowe Pismo Święte

Witam wszystkich!

Kolejne dwa rozdziały pochodzą z polowy listopada.


Rozdział 23 - Nowe Pismo Święte, jak napisane przez Jezusa / Sanandę

To jest tydzień, który będziecie pamiętać przez wieczność. Wasza duchowa praca doprowadziła was do najbardziej niezwykłego miejsca i czasu - Przesunięcia na wysokich obrotach, w przygotowywaniu się do waszego Wzniesienia Ziemi. To wspaniały wysiłek, który podjęliśmy. Łączymy się razem z Matką Ziemią, wszystkimi królestwami Ziemi, i całą ludzkością, aby stworzyć zupełnie nowe doświadczenie, które cały kosmos ogląda z wielkim zainteresowaniem.

Dlaczego podjęliśmy ten Wielki Projekt, mimo jego poziomu trudności ? Być może on jest jak stary Mount Everest w komentarzu Sir Edmond’a Hillary : dlatego, że tam jest. Ponieważ jesteśmy poszukiwaczami przygód marzycielami i odkrywcami. Wykuliśmy ten plan razem, wiecie, wraz z udziałem waszej ukochanej Matki Ziemi. Ona Jest kluczowym elementem w tym wszystkim, oczywiście. Bez jej równie entuzjastycznej zgody, nie mogliśmy rozważać czegoś tak śmiałego. Widzicie, planety zazwyczaj wznoszą się na własną rękę, przez podjęcie decyzji i podnoszą się do wyższego wymiaru. Nie tym razem. Nasza umowa jest taka, że wszyscy będziemy iść razem, planeta i wszyscy jej mieszkańcy, w harmonii.

Jest to trudne zadanie dla Was - wstąpienie do wyższego wymiaru - ale chciałbym dać wam ideę, jak trudne jest to dla waszej kochanej planety. Jest zwyczajem, że planeta po prostu przechodzi przez fazę przejściową skacząc między wymiarami, podczas tych skoków trzęsie się, drży, zamienia kierunki swojej własnej osi i oczyszcza się z wszelkich pozostałości dawnych cywilizacji. W większości przypadków, cywilizacje są zabierane w inne miejsca dla bezpieczeństwa na okres lat. Nie tym razem. Zdecydowaliśmy się między sobą stworzyć nowy sposób ewolucji do wyższych wymiarów, w zgraniu, w ten sposób będziemy realizować nową formę harmonii w kosmosie.

Wszyscy słyszeliście o koncepcji, że jesteście połączeni ze sobą, ale w waszym życiu w 3D nie było w ogóle dla was jasne, jak bardzo jesteśmy ze sobą powiązani, jak mocno możemy wpływać na siebie nawzajem. To się zmienia, gdy welon jest podnoszony i związki przyczynowo-skutkowe codziennego życia stają się bardziej oczywiste. Energie na planecie przyniosły sekwencję zdarzeń akcji / reakcji prawie do zerowego punktu. Oznacza to, że nie ma miejsca / czasu między działaniami i wynikiem. Uśmiech przynosi pozytywne rezultaty; obraza przynosi ciemności na atakującego. Powiedzenie: tworzycie swoimi intencjami jest już w pełni sprawne i przyspiesza każdego dnia.

Jesteście przygotowywani do nowego doświadczenia 5-cio wymiarowej kreatywności, kiedy będziecie w stanie myśleć / tworzyć jako jeden połączony krok. Jest to szkolenie przysłowiowego "Uważaj, o co prosisz", stanu, z którego nauczycie się korzystać w niedalekiej przyszłości. Tak, wy, wy wszyscy, którzy teraz żyjecie na naszej planecie będzie doświadczać Nowego Złotego Wieku, jeśli chcecie pozostać przy życiu do końcowej kurtyny. Powiedziałem, jeśli chcecie pozostać przy życiu dla powodu. Macie wybór. Możecie albo podnieść swoje wibracje na 5-ty poziom wymiarowy, lub możecie opuścić planetę w zwykły sposób, przechodząc przez proces śmierci. Każdy, kto jeszcze oddycha w tym tygodniu z dniem 15 listopada 2013 r., będzie mógł zakończyć proces wzniesienia teraz.

Będą tacy, którzy będą opuszczać planetę przed Wzniesieniem, z różnych powodów. Najczęściej to będzie, ponieważ wasze Wyższe Ja nie wierzy, że osoba jest gotowa opuścić proces wcielania i zamieszkania w wyższych wymiarach, i chce, aby dusza ukończyła dalsze szkolenia w innym miejscu. Dowolny układ, który pasuje do indywidualnej duszy jest dopuszczalny i nie będzie oceniany w żaden sposób. Oczywiście, zawsze zachęcamy, aby rozszerzać się w celu wzrostu, ale zrozumienie jest tu motywacją i dobre intencje nie mogą zastąpić przeżywania wielu złożonych i trudnych żywotów.

Kiedy pierwsza fala wznoszących się odejdzie dla ich odmładzania i szkolenia, wielka zmiana będzie miała miejsce na planecie, bo ich powrót spowoduje wielki zachwyt i podniecenie. Dla tych na ziemi, to nastąpi natychmiastowo. Ktoś, kto osiągnął wyższą świadomość będzie wydawał się nagle przekształcony, ponieważ podróż do wyższych wymiarów występuje poza czasem. Cały proces pójścia do komór światła, aby być odnowionym i szkolenie w jak żyć w 5-tym wymiarze (ważna część procesu ), zakończy się w tym, co będzie wydawało się w mgnieniem oka, jeśli to jest tym, co wznoszący się wybiera.

Do wątpiących pozostających w tyle, będzie wydawać się magią, a kiedy odkryją, że wielu osobom udało się osiągnąć tę magię, to ich zmiesza i zapragną być częścią takiego fenomenalnego doświadczenia. Jak ktokolwiek mógłby się oprzeć ciekawości, co się stało, aby stworzyć taką przemianę ? To będzie świetny wstęp do nauczania tego, czym wyższe wymiary są naprawdę, jakie myśli i odczucia Przemiany zachodzą w komorach światła. Oczywiście będą tysiące opisujące to samo na poszczególne sposoby, ale nie będzie można w dalszym ciągu uważać, że nie jest to prawdziwe wydarzenie.

Chcę, abyście wszyscy wiedzieli, bez wątpliwości, że czasy się zmieniają. Nie ma już odwrotu. Wszystkie systemy są "włączone". Dzieło St. Germain dochodzi do skutku - nowy rodzaj dobrobytu i pokoju zakwitnie na świecie w najbliższych dniach i miesiącach. Ludzie pomagają ludziom, a nie tylko rządy zmagają się bez funduszy, aby zapewnić najbardziej podstawowe usługi dla obywateli. Moc będzie zwrócona do ludu, począwszy od ekonomicznej do politycznej władzy, bo to jedno i to samo. Hałaśliwa maszyna propagandy będzie mniej kierowcą opinii społecznej, gdy ludzie się obudzą i dotrą do ich serc, aby znaleźć własną prawdę.

Wielu z tych, którzy byli zjednani przez negatywne komentarze, zwłaszcza w stosunku do nowego programu opieki zdrowotnej w Stanach Zjednoczonych, zostali oszukani, aby głosować przeciwko ich własnych interesom. To był krok tymczasowy na drodze do powszechnej opieki zdrowotnej i jest to rozsądny pomysł, kiedy kraje świata mają środki na wsparcie bardziej życzliwego sposobu życia. Jest to jedyny sposób, aby zapewnić opiekę praktycznie dla wszystkich, łącząc zasoby, aby zadbać o najsłabszych pośród was.

Nie możecie oczekiwać, od jakiejkolwiek firmy ubezpieczeniowej for-profit, aby dbała o swoich abonentów kosztem akcjonariuszy. To po prostu jest sprzeczne z ich logiką i każdym dobrym biznes planem, aby tak czynić. Powiedzenie, "biznes to biznes" jest prawdą, a opieka medyczna nie powinna być zawarta w jakimkolwiek modelu biznesowym. Tak samo edukacja i sztuka nie powinna być przenoszona pod parasolem ustawionych na zysk firm. To miało efekt duszności dla wszystkich w tych podstawowych ludzkich dążeniach twórczych w celu włączenia ich do wyścigu i zabrania całego bogactwa dla poparcia tych najpotężniejszych na naszej planecie. To będzie całkowicie zmienione, gdy zobaczycie prawo NESARA wdrożone. Nie będę wchodzić w szczegóły tutaj, ponieważ wkrótce będziecie mieć pełną i gruntowną edukację w tym, co to prawo pociąga za sobą i jak będą korzystać wszyscy jednakowo.

To zawsze był biznes przywódców i duchowych uzdrowicieli, aby być związanymi z przywództwem swoich narodów. Wasz ukochany Martin Luther King jest ostatnim przykładem, i oczywiście ja w moim życiu jako Jezus, byłem w opozycji do rzymskiej struktury politycznej, która ograniczała wolność ludzi, zwłaszcza w zaawansowanych stadiach. Jest to oczywiście powód, dlaczego tak wielu duchowych przywódców było prześladowanych przez wieki - bo staliśmy za wolnością.

To psychologiczna i duchowa wolność ludzi, jest tak ważna dla utrzymania wolności politycznej. To dlatego dajemy książki i pisma dla wszystkich, które są dawane na stronie internetowej http://www.whoneedslight.org dostępne na całym świecie, za niewielki koszt lub żaden. Książka „Kto potrzebuje światła” ? będzie dostępna w wersji e- książki tak, jak będzie zbiór, „Gdy Bóg uszczypnął mój palec”. Zachęcamy ludzi do posiadania rzeczywistej formy książki i tych pism, jeśli to tylko możliwe, ale staramy się zaszczepić naszą energię i błogosławieństwa w wersji elektronicznej tak, jak w kopii papierowej.

„Kto potrzebuje światła ?” jest książką Boga Matki i nazywa się "Instrukcja Wniebowstąpienia ", ponieważ koncentruje się na odzyskaniu waszej psychicznej wolności. „Gdy Bóg uszczypnął mój palec” jest zbiorem wiadomości od Boga Ojca / Matki, które koncentrują się na rozwoju duchowym w kontekście kosmicznej Prawdy, nazywanej Prawdziwą Drogą, i moich wiadomości, Nowe Pismo Święte, to moje osobiste wiadomości dla ludzi z Ziemi, dla skorygowania nieporozumień i zakłóceń w wiadomościach, które zostały napisane ( nie przeze mnie ) o moich naukach, jako Jezusa. Razem tworzą one Trylogię Prawdy - podstawowych informacji, jakich potrzebujecie , aby osiągnąć swoje Wzniesienie.

Nie zniechęcamy was przed poszukiwaniem innych zasobów, uczenia się od innych Wzniesionych Mistrzów, źródeł z innych planet i innych Królestw. Ważne jest również, aby znać, trochę fizyki, astronomii i ekologicznego współdziałania systemów Kosmosu. To, co dajemy tutaj jest kluczem do rozwoju osobistego, który oczywiście, jest tym, czego dotyczy Wzniesienie. Musicie nauczyć się żyć w waszych sercach, a nie opierając się na myślach, która były zakłócane przez wieki przez Ciemne wpływy.

Zaufajcie w wasze serca, słuchajcie wewnętrznego głosu waszego własnego Wyższego Ja, a my będziemy tutaj, aby wam pomóc na każdym kroku w drodze, aby pomóc wam podnieść Cię po każdej przeszkodzie na waszej drodze. Spójrzcie w górę, Ukochani, jesteśmy tutaj, teraz na waszym niebie, oczekując na radosne spotkanie. Nie będziemy zniechęceni i my nie będziemy osłabiać naszego zaangażowania w pomocy przyniesienia wam własnej wolności i dobrobytu do skutku.

Wysyłajcie nam swoje modlitwy i swoje pieśni. Słuchamy, bijąc brawo waszej ciężkiej pracy i będziemy tu dla was zawsze, czy to w duchu, czy w ciele. Kochamy was ponad miarę.

Nie mogę się doczekać naszej nadchodzącej uroczystości i dotyku waszych rąk i patrzenia w oczy.

Jestem waszym oddanym Sanandą.

Zapisane przez Kathryn E. May, 15 listopada 2013 r., w południe, Cleveland, Ohio
http://www.whoneedslight.org

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz