sobota, 14 grudnia 2013

AA Michał 13,12 Jesteście zanurzeni w polu energii, których nigdy nie doświadczyliście przedtem

Witam ponownie!


Dziś Michael kładzie olbrzymi nacisk na zbliżające się przesilenie zimowe, jako dostawcę energii o niespotykanej dotychczas sile. Od nas natomiast oczekuje się intencji naszej jedności.


Jesteście zanurzeni w polu energi
i, których nigdy nie doświadczyliście przedtem. - Michael

Dajcie nam dzisiaj pomówić o waszym zbliżającym się przesileniu. Chcielibyśmy, aby tak wielu z was, jak to możliwe, przygotowało się do tego wydarzenia.

To prawda, że macie przesilenia dwa razy w roku, każdego roku. I prawdą jest, że dla wielu, jeśli nie większości, to będzie wydawać się bez różnicy z tym, które kiedykolwiek było. Zwracamy jednak uwagę, że jesteście w części wszechświata, która jest całkowicie unikalna dla tego czasu. Jesteś zanurzeni w polu energii, który nigdy nie doświadczyliście przedtem. I zbliżacie się do jeszcze bardziej intensywnego doświadczenia, niż możecie ewentualnie być świadomi.

Nawet ci, których percepcja pozwala im przewidzieć, co nadchodzi, nie mają nic, co pomogłoby im zrozumieć wpływ, jaki będzie to miało na nich i na cały wasz świat. Wielu, którzy czują to, nie mając nic do porównania tego, interpretują to jako coś przerażającego. Nic nie mogłoby być dalsze od prawdy.

To wydaje się dla wielu z was, jakbyście otrzymali ogromny dar, na który prawdopodobnie nie zasługujecie. To również nie jest prawdą. Zrozumcie, że jesteście tymi, co robią ten osąd. Wszechświat nie działa na osądzie. Wszechświat działa na przyczynach i skutkach. <humorystycznie> Jesteście nieco ograniczeni, aby być w stanie zapamiętać wszystkie przyczyn, których dokonaliście. Jesteście również nieco ograniczeni w zrozumieniu prawdy, kim naprawdę jesteście. Widzimy zrozumienie tych rzeczy, jako nieco rozszerzone w niedalekiej przyszłości.

To, co chcielibyśmy to, abyście rozważyli to jest uchylenie sobie trochę czasu w dniu przesilenia, aby spędzić czas w medytacji, w grupach, jeśli to możliwe, w spokoju, jeśli jest to konieczne. I otrzymywać z wdzięcznością światło, które będzie zalewać wasz świat w tym czasie. Jeśli będziesz sam, kiedy to zrobsz, zrozum, że intencja bycia w kolektywie wystarczy. Ten dzień przesunie wasz świat szybko na ścieżkę, której pragniecie.

Zawsze była to prawda, ale my, i wy poszukujemy czasu, aby jak najlepiej zrealizować te rzeczy. Jeśli jesteście w stanie przyłączyć się do grupy, zamierzcie się też, że wszystkie grupy będą ja jedna. W ten sposób wielka zmiana będzie uczyniona. Będziemy oczywiście świętować to z wami.

Jest to czas radości, poczucie spokoju, uroczystości. Rozszerzamy nasz kochający uścisk dla was w tym okresie. Dobrego dnia.

12 grudnia 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz