poniedziałek, 9 grudnia 2013

AA Michał 08,12 W rzeczywistości robicie lepiej niż wam się wydaje

Witam wszystkich!

Kolejny przekaz Michaela również dotyczy channelingu i rozróżniania - stąd należy wnioskować, że mamy kolejny nawał w channelingach różnych treści niskich lotów. Choć tłumaczę tutaj niewiele, to w rzeczywistości channelingów jest mnóstwo, ale niezbyt wiele jest przejrzystych. Osobiście polecam przeczytać Michaela, co ma do powiedzenia w kategorii rozróżniania. Niektórzy odczuwają bardzo szybko energie przekazów, ale wielu musiałoby tak naprawdę analizować każdą sekwencję channelingów, żeby rozróżnić która jest prawdziwa dla nich - bo nie istnieją przekazy w 100% nieprawdziwe. Zawsze zawirowanie jest osłaniane prawdziwymi stwierdzeniami.


W rzeczywistości robicie lepiej niż wam się wydaje. - Michael

Omówmy z wami dzisiaj, w jaki sposób możecie interpretować channelowane wiadomości które są wam dawane. My oczywiście wiemy, że będą one odbierane w sposób, w jaki są. Ale to będzie pomocne, być może, abyście zobaczyli rzeczy, które my widzimy.

Wielu channelerów i ich wiadomości są bardziej niż inne pod wpływem ich własnych systemów wierzeń, ich wstępnej skłonności do jednej interpretacji informacji lub innej. To może być niewielkie lub nie. Wszystkie komunikaty są, z powodu metod z tym związanych, co oznacza, telepatię, w mniejszym lub większym stopniu dokładne. To nie jest do przekazania, nie jest to dezaprobata, nikogo, kto próbuje bardzo ciężko, aby dostarczyć najlepsze informacje w jego mocy dla was w tych czasach. Każdy szczery wysiłek jest doceniany.

W naszym opisie tego procesu, teraz przybyliśmy do miejsca, w którym znajduje się czytelna i słyszalna wiadomość dla waszego dostępu, tak samo jak to, co czytacie lub słuchacie teraz. Każdy z was będzie czytać lub słyszeć i akceptować lub odrzucać ją zgodnie z jego rezonansem z tym, w co właśnie wierzy. W tym momencie, komunikat jest dalej zmieniany. Macie grę dla dzieci, o nazwie telefon, która ilustruje ten sam proces. W grze, im więcej ludzi zaangażowanych, tym bardziej oryginalna wiadomość zostanie zmieniona.

Obecnie, możliwe jest również dla wiadomości, aby była zmieniona bardziej w kierunku jej pierwotnej intencji. I tu dochodzimy do punktu, który chcemy zrobić. W przypadku, gdy każda osoba otrzymuje wiadomość, każdy z was przyjmuje to, co słyszeliście lub czytaliście, i siada z nią w swoim sercu, twoje serce pomoże Ci uzyskać jak najwięcej prawdy z niej, co jest możliwe dla Ciebie w tej chwili. Jeśli poprosisz, będziesz miał tyle pomocy z tym, jak channeler miał, gdy on lub ona odebrali ją. To jest rozeznanie, o którym mówimy tak często.

Wasza zdolność, aby to robić rośnie, gdy postępujecie w ten sposób. Patrząc wstecz, jesteśmy pewni, że możecie zobaczyć, jak zmieniło się wasze zrozumienie, czasem delikatnie i stopniowo, a czasem radykalnie. Widzimy pewne konieczności, które nazywacie momentami "Aha!", w których wiele elementów układanki schodzi się razem. Czy nie jest to wspaniałe?

Ostatnia rzecz, którą chcielibyśmy wspomnieć. Nikt na waszej płaszczyźnie Kreacji nie zna całej prawdy o wszystkim. Dlatego prosimy, aby nie osądzać ani siebie, ani innych. Poza tym wszystkim, możecie porównać tylko ich część prawdy do waszej własnej części.

Raczej dobrze będzie służyć wam honorowanie innych za bycie w tej podróży, tak jak wy jesteście i życzenie im jak najlepiej. To nie znaczy, że trzeba być zwolennikiem czegoś, z czym się nie zgadzacie, prawda? Po prostu honorujcie ich wysiłki w życiu i nauce najlepiej jak potrafią.

W tym miejscu, chcielibyśmy uhonorować każdego z was za życie i uczenie się najlepiej jak potraficie, a także zaoferować naszą miłość i wsparcie w robieniu tego. W rzeczywistości robicie lepiej niż wam się wydaje. Będziemy mówić wkrótce. Dobrego dnia.

08. grudnia 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz