wtorek, 17 grudnia 2013

Manuskrypt przetrwania - część 379

Witam wszystkich!

Znowu wierni Towarzysze przyspieszyli, nie zdążyłem przetłumaczyć tego odcinka, a już pojawił się następny.


Manuskrypt przetrwania - część 379


Jak być może już ustaliliście, te przychodzące fale energetycznego strumienia mogą być dość uciążliwe czasami. Oznacza to, że wasze ciało fizyczne może mieć ciężki czas utrzymując się w tych wszystkich zmianach, ale znowu, błagamy, abyście pamiętali, że wszystkie one w rzeczywistości robi w świat dobrym. I robią oznacza, to w każdym tego słowa znaczeniu. Bo te fale pchają was dalej i dalej w przyszłość, jako że wprowadzają zmiany w was przygotowując was bardziej i bardziej do tej nadchodzącej energetycznej implozji, jeśli możemy użyć takiego słowa. Bo to, na wiele sposobów, można porównać do implozji, gdzie ciśnienie z zewnątrz, będzie tworzyć imponujący efekt w środku. A potem, to wszystko zacznie rozwijać się i iść w rozkwit. Bo materiał siewny, który został wszczepiony w was od samego początku, a który był uśpiony przez wieki, został starannie podlewany i pielęgnowany przez te ostatnie kilka lat. I jako tacy, jesteście teraz bardziej niż gotowi podjąć znaczący skok i wybuchnąć w całej swej okazałości.

Przez chęci do poszukiwania tego materiału siewnego wewnątrz, daliście mu szansę kiełkowania po tym długim, długim śnie i teraz, jak w podróży wszystkich nasion, przychodzi ważna, ta pierwsza faza, kiedy małe drzewko, które przełamało ograniczające je powłoki jest gotowe zacząć rosnąć i rozwijać się na dobre. Bo dopiero widzicie, ten pierwszy mały zielony kiełek, ale tak jak wszystko w przyrodzie, ten pierwszy mały wzrost daje trochę poczucia piękna i świetności jakie ma ono w zapasie. Bo to małe drzewko zamieni się w gigantyczny dąb ? A może olśniewający krzew, pokryte wielokolorowym wyświetlaczem ozdoby? Tylko czas pokaże, bo nawet jeśli wszyscy nosicie podobnie wyglądające nasiona wewnątrz, wszyscy jesteście zaprogramowani, aby stać się wieloma różnymi gatunkami, gdy zaczniecie rosnąć i rozwijać się na dobre, więc patrząc wokół siebie, nie możecie wiedzieć, w co każdy z was się zmieni gdy ten zryw wzrostu podniesie prędkość.

Więc kiedy ten ogromny prysznic energetycznego deszczu uderza, on rzeczywiście sygnalizuje początek tej końcowego wyjawienia, i wszyscy zrzucicie te stare resztki nasion, które kiedyś zmykały was i zaczniecie rosnąć w tego, którym naprawdę jesteście. Ale do tego czasu, będziemy robić wszystko, aby przygotować was do tego ważnego etapu waszego odrodzenia, i jako tacy, będziecie nadal czuć nadchodzące energetyczne rakiety nośne wciskające i wyciągające was na tak wiele sposobów. Bo to, co robimy, jest po prostu upewnianiem się, że jesteście dobrze przygotowani do tego ostatniego i ostatecznego pokazu siły, który umożliwi Wam wyjście jako JEDNOŚĆ, dla której się tu znajdujecie, żeby być jednym, które zawiera WSZYSTKO, tym jednym, które zrobi to, co to uczynni tą całą planetę, jakby się stała znowu nowa. Bo kiedy każdy z was da krok w siebie prawdziwego, role, które są już zaprogramowane w was w tych nasionach, które przenosicie w każdej komórce, zauważycie tą prawdę, której poszukiwaliście przez całe życia. Tak, życia jak w liczbie mnogiej, bo ten szept od waszego samego rdzenia, waszego DNA, by przenoszony z wami przez całą drogę od początku, jako duch w maszynie, jeśli chcecie i nawet jeśli na żadnym etapie mogliście nie być w stanie świadomie połączyć się z tym uśpionym rdzeniem wewnątrz, to nadal tam był i pomagał wam się rozwijać w tym kierunku, waszego celu podróży, jeśli chcecie.

Bo to jest tym, to jest życiem, które zmienia każdy życie, jakie kiedykolwiek mieliście, a przez to, zmienia życie każdego człowieka na tej planecie. Bo jak się obudzicie, i wejdziecie w całość, która jest prawdziwymi WAMI, to skutki tego waszego osobistego wyjawienia sięgną na zewnątrz, jak te przysłowiowe fale na powierzchni wody. Bo gdy zmienicie bieg i zaczniecie wibrować z częstotliwością, która została tam czekała na was tak długo, aby dostroić się do niej, będziecie wysyłać ją daleko i szeroko, a przez to, dotkniecie duszę każdej żywej istoty na tej planecie. Więc będziecie dotykać serc i umysłów swoich bliźnich, ale także zmusicie resztę tej żywej planety, aby śpiewała z radości obok was. Bo wszystko będzie wiedziało, w tej samej instancji, że sami zrobiliście to monumentalne odkrycie Prawdziwych Was, i jako taka, wasza osobista podróż natychmiast stanie się globalna, w każdym znaczeniu tego słowa.

Więc weźcie cokolwiek, co może przyjść w postaci niektórych dość intensywnych transmisji energetycznych za to, czym one są, bardzo potrzebnym dodatkowym wsparciem w celu przygotowania was do pójścia naprzód i stania się prawdziwymi wami, którzy ostatecznie rozkwitli z nasion, długo uśpionych w statecznym rozwoju we wspaniałą istotę, która leżała w was, czekając, aby wyjść i pokazać się w całej krasie. Drogi, którą przeszliście, a nawet tych kilku krótkich kroków, które macie jeszcze podjąć, aby dostać się do tego ostatecznego rozkwitu nie można opisać jako prostej i nieskomplikowanej, ale wiemy, że wszyscy dojdziecie do takiego etapu, kiedy będziecie krzyczeć unisono „to było warte w końcu, na razie, widzę Mnie i cieszę się wszystkim, czym jestem, bo to, co zrobiłem spowodowało, że się stałem i pozwoliłem sobie na to stanie się”. Bo jesteście tymi, którzy to robią. Możemy jedynie wspierać was w każdy możliwy sposób, ale to Wy, i tylko Wy, odwróciliście ten uśpiony materiał siewny w najwspanialszą kreację. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć was wszystkich w pełni rozkwitu!

http://aishanorth.wordpress.com/2013/12/14/the-manuscript-of-survival-part-379/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz