poniedziałek, 2 grudnia 2013

Hilarion : Istnieją potężne znaki na niebie....

Witam ponownie!

Mistrz Hilarion w swoim cotygodniowym przesłaniu dość ogólnym, zresztą, delikatnie przypomina o konieczności uziemiania siebie i rozprowadzania przychodzącej energii. Podkreśla, że jesteśmy tu dla równowagi Ziemi, co automatycznie oznacza naszej. Delikatnie nadmienia, aby obejmować to co przychodzi, co oznacza, że będzie tego więcej niż zwykle, bo Hilarion w przez tą channelerkę jest bardzo powściągliwy.


Hilarion : Istnieją potężne znaki na niebie, których człowiek nie może już dłużej ignorować ani im zaprzeczyć

Channelowane przez Marlene Swetlishoff,
1. Grudzień 2013 r. 
http://www.therainbowscribe.com/hilarion2013.htm

Ukochani,

Istnieją potężne znaki na niebie, których człowiek nie może już dłużej ignorować, ani im zaprzeczyć. Coś wielkiego dzieje się, co obejmuje nie tylko Ziemię, ale cały kosmos. Jesteś przewodami, które obecnie nabierają jeszcze większej roli w utrzymywaniu Ziemi w równowadze. To jest najważniejsza funkcja waszej obecności tu na Ziemi.

Codziennie uziemiajcie swoje korzenie w krystalicznym diamencie rdzenia Matki Ziemi, a gdy poczujecie energię Ziemi podnoszącą się w górę dzięki waszej kolumnie światła, podłączcie się do wielkiego diamentu w wielkim centralnym słońcu. Zamiar ten przyniesie energie wyższych wymiarów do jądra Ziemi i rozprzestrzeni ją się w koncentrycznych kręgach po całym świecie poprzez każdego z was. Nie ma miejsca na Ziemi, które nie będzie dotknięte przez te energie.

Transformacja we wszystkich systemach występuje teraz chwila po chwili. Nikt nie wie, co zdarzy się następnie, bo wasza planeta przemierza nieznane i nie ma nic do zrobienia, tylko iść z nią. Jest to zarówno ekscytujące i radosne, a raczej odstraszające zarazem. Ostrożnie obserwując znaki na niebie i te na ziemi, możecie posuwać się naprzód w wierze i ufności, że wszystko jest dobrze i według Boskiego planu dla całego życia w kosmosie.

Są zmiany zachodzące Ziemi, które są dość zaskakujące w ich gwałtowności i wiele, odbywa się w oceanach waszego świata, czego nie jesteście świadomi. Resztki starych programów i systemów wierzeń nalegają, abyście zwracali uwagę na nie i wypada każdemu z was być wytrwałym w swojej determinacji, aby stanąć w świetle i prawdzie i przejść ten dystans.

Wiele nie mieszczących się w głowie zdarzeń ma zamiar się wyjawić i konieczne jest pozostawanie w kontakcie w waszą boską przestrzenią serca jak najwięcej. Bądźcie elastyczni w swoich oczekiwaniach na początku każdego dnia i przyjmujcie to, co przychodzi ze spokojem. Niewidzialne królestwa pojawiające się z większą częstotliwością wyrównują w sąsiedztwie krawędzie końca jednego wymiaru i początku drugiego.

Jesteście mistrzami alchemii i możecie teraz tworzyć świat waszych pragnień z głębi serca. Będzie wiele okazji, aby łączyć się razem w jedności, aby skupić się na tym, co jest potrzebne w określonych momentach czasu na powierzchni planety. Wiedzcie, że gdy się łączycie z portalem tęczowego światła, gdy wchodzicie na tą stronę internetową, jesteście aktywowani w coraz wyższych poziomach świadomości. To jest ciągła praca w toku w odniesieniu do każdego i wszystkich.

Podniesienie poziomu częstotliwości jest absolutnie niezbędne każdego dnia, jeśli chcesz być w stanie poradzić sobie ze wszystkim, co objawia się na powierzchni twojej planety w twoim codziennym życiu. Współpraca i pomaganie sobie nawzajem, jak jesteście świadomi, jest koniecznością takiego działania. Miłość przychodzi wywołując jej wiele aspektów i cudów.

Ludzie, którymi macie się stać wyglądają jak magiczni. Projekty, które zostały zatrzymane nagle kończą się same w pełnej wdzięku i zdumiewającej łatwości! Życie nabiera magicznej jakości synchroniczności i znajdziecie się pełni entuzjazmu do tworzenia nowych projektów i zadań. Będziecie podnosić poprzeczkę standardów potrzebnych, aby chodzić po tej ziemi jako boskie istoty, w pełni wyrażając swoje pokrewieństwo z twórcą wszystkiego.

Możecie uzyskiwać dostęp do większej informacji i wiedzy z krystalicznej sieci, niż było to możliwe wcześniej. Dostrojenie do wielkich kryształów, które znajdują się w, a na planecie pomoże dostroić was do ukrytych skarbów, które zostały ukryte w was. Obejmijcie te dary z zapałem i posmakujcie, gdy przychodzą do waszej świadomości, bo to jest nie tym, co nie jest miłością wewnątrz was, co wymaga kontemplacji, uwalniania i refleksji, ale także celebracji tego, co przychodzi, aby przypomnieć o waszej wspaniałości.

Zaczynacie teraz doświadczać własnej wielkości, gdy blokady tej wiedzy są podnoszone w podwyższonych częstotliwościach.

Do przyszłego tygodnia...

JESTEM Hilarion

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz