wtorek, 17 grudnia 2013

AA Michał 15,12 "Nie widzieliście jeszcze nic"

Witam ponownie!


Michael też przyspieszył, a przynajmniej zwiększył częstotliwość przekazów. W tym konkretnie próbuje nas przekonać, że mimo pewnych postępów wszystko jeszcze przed nami.


Zmieniliście się i wciąż się zmieniacie, ale wciąż mówimy: "Nie widzieliście jeszcze nic".
- MichaelDziś będziemy mówić na wspaniały temat, rozwoju, a dokładniej, waszych postępach.

Chcemy jedynie zwrócić uwagę na coś, na co mogliście zwracać niewielką uwagę. A więc, chcemy, jak mówimy, zwrócić waszą uwagę na wasze własne indywidualne stany istnienia, waszej świadomości teraz. To jest więcej niż prawdopodobne, że ci z was, którzy czytają te i inne takie wiadomości ledwo sobie przypominają sobie, czemu byliście podobni tylko dwanaście waszych miesięcy temu.

Przypominamy, że znajdowali się w ferworze wobec tego, co wystąpi w dniu 21 tamtego miesiąca. Potem byliście głównie rozczarowani, że "nic" się nie stało, z powodu waszych zawyżonych oczekiwań, co ta data może przynieść. Nawet wyjaśnienia, które były robione w ciągu najbliższych kilku tygodni wydawały wam się tylko wymówkami naszych channelerów. Wyższe gęstości, z których pochodzą te wiadomości nie potrzebują wymówek, ale widzimy, że pewna mądrość zdobyta została w tym czasie. To nie jest jednak przedmiotem, jaki zamierzamy omówić teraz.

W ciągu tych ostatnich miesięcy, byliście bombardowani ciągle i znowu stale rosnącą ilością energetycznych częstotliwości, które ledwo zaczynacie rozumieć. W pewnym sensie, to uruchomiło całą gamę wyższych energii, przez które wasz świat się porusza. W innym sensie może to być podsumowane określeniem bezinteresownej miłości.

Macie wiele innych fraz, aby to nazwać, punkt zero, pole źródła i pole morfogenetyczne są wśród nich. Ale to jest tym, co było i nadal będzie dostępne dla wszystkich, którzy chcą awansować, rozwijać się, lub, jak to nazywa wasz ulubiony termin, wznieść się. To jest tym, co dokonało zmian w was, które ledwie możecie zdefiniować, zmian, których nie widzieliście, jak się wydarzają.

Może chcecie spojrzeć teraz wstecz i ocenić różnicę w ogólnym poczuciu swojej istoty. Widzimy, z naszego punktu widzenia, że cała planeta ma większą sygnaturę energii niż miała przez bardzo długi czas, najwyższą w tym, co możecie by nazwać waszą zapisaną historią. Wyobraźcie sobie większą energię, tej promieniującej bezwarunkowej miłości promieniującej od was do zbiorowej świadomości waszego świata, i zobaczcie, że również jest wchłaniana, gdy zanurzamy was w niej.

Rozmawialiśmy kilka miesięcy temu o efekcie kuli śnieżnej, lawinach i wodospadach. Mówiliśmy, że to najlepiej opisuje szybkość zmian, które zobaczycie w najbliższej przyszłości. Potem mówiliśmy, że się rozpoczęło i że będzie nadal wzrastać. Większość z was teraz jest w stanie, dzięki swoim osobistym doświadczeniom zobaczyć teraz. Zmieniliście się i wciąż się zmieniacie, ale wciąż mówimy: "Nie widzieliście jeszcze nic".

Tak więc zapraszamy was do włączenia tego w waszych obchodach tego zawsze wypełnionego radością okresu świątecznego. Świętujcie siebie. Przyłączymy się do was w tym i czekamy na podzielenie się z wami tymi ostatnimi niesamowitymi kilkoma dniami waszego roku. Bądźcie w radości. Bądźcie w miłości. Będziemy mówić wkrótce. Dobrego dnia.

15 grudnia 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz