sobota, 21 grudnia 2013

AA Michał 20,12 - Wiele jeszcze ma nadejść, ale postęp jest niezwykły

Witam wszystkich!


Przed tym najważniejszym energetycznie dniem w roku, mało mamy istotnych przekazów z "zaświatów", nie dlatego, że w ogóle ich brak, co to to nie, jesteśmy zasypywani, ale absolutna większość "nic nie mówi" lub powtarza stare kawałki. Dziwna jest ta "posucha" w porównaniu do roku wcześniej - chyba niektórzy zaczęli tam dbać o swoją reputację.


Wiele jeszcze ma nadejść, ale postęp jest niezwykły.
- Michael

Siedzicie dzisiaj całkowicie zanurzeni w energii, która, choć nie jest całkowicie dla was nowa, stała się tak intensywna, że czujecie ją stale, a nie tylko podczas medytacji lub gdy siedzicie cicho.

Jutro jest szczyt przesilenia i moment tych pików energii wtedy nastąpi. Następnie, przez jakiś czas intensywność będzie wydawała się słabnąć, ale tak, jak jest to w przypadku każdego z tych przepięć, to nie osiągnie poziomu, jaki miało przedtem. W połączeniu z faktem, że wasza zdolność do ich wyczucia wzrosła za każdym razem, zdacie sobie sprawę, dlaczego czujecie je tak mocno.

Każdy, jeśli chcecie, będzie wyczuwał to w sposób, który będzie się nieco różnił się od tych wokół was. To jest zależne od tego, jak jesteś "połączony". Czy jesteś osobą widzącą, człowiekiem czującym, czy osobą słyszącą ? Twoje dominujące sposoby postrzegania mają zastosowanie. Ale dla większości z was będzie odczuwane jakbyście siedzieli w brzęczącym, mrowiącym ciśnieniu, lub jakby jakaś obecność was otaczała.

W ścisłym znaczeniu tego słowa to poczucie nie jest nowe. Nowością jest jego zdolność postrzegania. To wzrastało przez cały rok. Myśleliście, że nic się nie zmieniło w tym czasie od zeszłego roku ? Jak często to słyszeliśmy. Cóż, gratulacje dla Was, z powodu dobrze przeżytego roku i rozpoczętej pracy. Wiele jeszcze ma nadejść, ale postęp jest niezwykły.

Teraz, jeśli możemy, pozwólcie nam zasugerować pewne ogólne rzeczy, które może chcecie zrobić w szczycie tej ważnej chwili. Istnieje wiele, wiele rodzajów medytacji i modlitw praktykowanych na waszym świecie. To jest tak jak być powinno. Musicie znaleźć to, co działa dla was, nawet jeśli jest to zwykły spacer w naturze. Sugerujemy, że jeśli praktykujecie spotkania, to róbcie to i jednoczcie się z innymi grupami. Jeśli nie, zjednoczcie się z innymi w intencji. W tym czasie, umieszczajcie swoje najwyższe modlitwy, swoje zamiary przyszłości świata w zbiorowej świadomości. Poczujcie jedność waszego świata. Bądźcie jako jeden, w prawdzie jesteście, jak będziecie mogli poznać.

Widzimy, że istnieje bardzo wiele planowania, jako takie działania na dzień, bardzo wiele. Możecie przyspieszyć zmiany, które nadchodzą. Możecie przyspieszyć swoje własne zmiany osobiste. Gdy myślicie o tym, pomyślcie też o zrzuceniu dręczących was ostatnich kawałkach bagażu, który możecie czuć tak, że będziecie mogli naprawdę cieszyć się duchem tego okresu. Wizualizujcie, jeśli chcecie, drogę pod górę stoku, którą wszyscy podróżujecie razem. Bo my wam mówimy, że wszystko jest pod górę od stąd. I mówimy, to w najlepszym ze znaczeń. To może być pod górę, ale to oznacza, że będzie coraz lepiej.

Pokój i miłość do każdego z was. Dobrego dnia.

20 grudnia 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz