wtorek, 24 grudnia 2013

AA Michał 23,12 - Wasza następna podróż wokół Słońca...

Witam wszystkich!


Kolejny raz Michael omawia delikatnie perspektywy, jak to zwykle w końcówce roku.


Wasza następna podróż wokół Słońca będzie jeszcze bardziej obfitująca w wydarzenia niż ostatnia. - Michael

Michael dla istot anielskich i wzniesionych Mistrzów

W tym czasie wielkiego świętowania w całym waszym świecie chcemy przynieść wam krótką wiadomość o naszej wdzięczności.

Jesteśmy bardziej świadomi niż wy szerokiego zasięgu tych wiadomości. I połączone z tymi z innych naszych kanałów, jest bardzo mało miejsca na waszym świecie, gdzie ludzie nie czytali lub nie słyszeli wiadomości od każdego z nas w ciągu ostatniego roku. Spowodowało to wielką zmianę w świadomości i zrozumienie Tysięcy ludzi w niemal wszystkich krajach, mówiących w większości języków.

Toy jest głównym zadaniem, które zostało wykonane w ciągu ostatnich dwóch lat. Jest to czas uroczystości w ciągu roku. Niektórzy z was są w uścisku zimy. Niektórzy z was wygrzewają się na słonecznych plażach. Niemniej jednak, ten czas waszego roku koncentruje się na całym świecie, w radości, pokoju i jedności. Ze względu na zmiany wewnętrzne, które były i są odczuwane przez większość z was, tych, którzy śledzą nasze wiadomości, wiemy, że to jest odczuwalne w tym roku głębiej niż kiedykolwiek przedtem. Wiemy też, że połączymy się z wami w tej celebracji wszystkiego, co udało się wam osiągnąć, wszystkiego, co stało się, i wszystkiego, o czym jeszcze marzycie.

Przesyłamy Wam nasze głębokie uczucia miłości i rodzinne. Wiedzcie to, Wasze wysiłki mają teraz mieć skutki, które wstrząsną wszystkim do fundamentów. Rzeczy postępują, jak mówimy, więc będziecie mieć ciężki czas, aby uwierzyć po pierwsze, ale który przyniesie zmiany, które was zadziwią, nawet jeśli pozornie nie zawsze czeka na nie.

I bez względu na to, jak wspaniałe mogą wydawać się na początku, wiedzcie, że są tylko pierwszym krokiem. Wasza następna podróż wokół Słońca będzie jeszcze bardziej obfita w wydarzenia niż ostatnia. Już to zrobiliście.

Bądźcie w zgodzie z sobą, drodzy. Dobrego dnia.

23 grudnia 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz