czwartek, 5 grudnia 2013

Manuskrypt przetrwania - część 376

Witam wszystkich!

To drugi z "nietypowych" manuskryptów. można byłoby powiedzieć, że jest ciągłym apelem. Więc polecam uważnie go przeczytać, aby dowiedzieć się o co naszym Wiernym Towarzyszom chodzi. Intensywność nacisku tego przekazu świadczy o sytuacji, jaka nas czeka, a tu mamy chyba podpowiedź z jakiej perspektywy należy na to spojrzeć.


Manuskrypt przetrwania - część 376

„Czasy się zmieniają” piosenka, którą wielu z was będzie znać (Bob Dylan), i to jest rzeczywiście dokładnie tym, co się dzieje teraz. Możecie nie być w stanie w pełni dosłownie dostroić się w pełnym zakresie do tego, co mamy na myśli w tej chwili, ale tak jak wszystko, stanie się to bardziej przejrzyste dla was, gdy uda się wam w pełni objąć wszystkie swoje wrodzone zdolności. Więc jeszcze raz powiemy, to jest we wszystkich aspektach droga bardzo wewnętrzna, którą należy podjąć w samotności, ale również taka, która musi być udostępniona w sposób, który pozwoli zarówno sobie, jak i innym lepiej widzieć drogę w przyszłość.

Bo to na wiele sposobów jest dla wszystkich powodem tego nieustannego strumienia informacji, który dostarczamy. To nie tylko, aby pomóc wam trzymać głowy w górze, jak to było, co dzieje się na wszystkich poziomach, bo możecie czuć się odłączeni w tej chwili, ale to jest również po to, aby pamiętać, że tak wiele z tego rzeczywiście dzieje się w was. Bo Wy jesteście dziewiczym terytorium, jak mówiliśmy wcześniej, i nie ma nikogo, oprócz was, którzy mogą odkrywać to w pełni. I dlatego tu jesteśmy, aby zachęcić was do tego. Bo to jest to jedyny sposób, aby znaleźć tą przyszłość, której tak pragniecie, ponieważ nie jest nigdzie indziej ukryta, tylko wewnątrz.

Może się to wydawać sprzeczne dla wielu, gdy będą oni wskazywać na inne czynniki, które odgrywają ważną rolę, nie tylko w ich własnej pomyślności, ale też na całej tej planecie, i słusznie. Ale dlatego mówimy, idźcie do wewnątrz, bo odpowiedzi, których możecie tak pragnąć już tam są, aby je znaleźć. Bo macie rozwiązania, w rzeczywistości, WY jesteście rozwiązaniem każdego problemu, który dręczy ludzkość. I mówiąc to mamy na myśli, zarówno na poziomie mikro i makro. Bo teraz nie ma żadnych zewnętrznych czynników, które hamują was, gdyż ci negatywni uzurpatorzy, którzy tak długo polowali na ludzi, stracili pozycję w waszych sercach, ale być może nie w waszych umysłach ?

Więc jeszcze raz powiemy, jesteście rozwiązaniem każdego problemu, który możecie zobaczyć wokół siebie i wy jesteście więcej niż wystarczająco silni i na tyle mądrzy, aby rozwiązać każdy z nich. Będziemy po waszej stronie, w każdym krok na waszej drodze, i zrobimy naszą część, abyście znaleźli te rozwiązania w sposób i z prędkością, z jaką nie moglibyście tego zrobić samodzielnie. Ale dla nas, aby być w stanie wam pomóc, musicie najpierw dojść do własnych pomocy. Więc dlatego mówimy idźcie do wewnątrz, i zróbcie to z intencją takich, którzy aktywnie poszukują wielkości, która była tam śpiąca przez wieki. Bo jesteście jak Śpiąca Królewna, ktoś, kto był trzymany w zastoju przez tak długi czas, że może trwać wieki, aby ponownie go obudzić. Ale musicie się obudzić, w celu stawienia czoła przyszłości, musicie mieć usunięte te resztki wymuszonego snu ze swojej własnej istoty.

To może być odczuwane nieswojo najpierw, podobnie jak uczucie, kiedy wraca krew do kończyn, które były zdrętwiałe przez chwilę. Musicie jednak pamiętać, wszystkie te "igły i szpilki", których będziecie doświadczać po drodze są naprawdę oznaką, że wreszcie budzicie się. Bo to jest tym, czym cały ten proces jest, obudzeniem się do faktu, że jesteście o wiele bardziej potężnymi niż istotami, niż myśleliście o sobie, i jako taki, proces można dobrze porównać do pacjenta, który był w śpiączce przez lata i nagle przychodzi do przytomności. A więc będzie to okres zagubienia i dezorientacji dla was wszystkich, bo będziecie musieli zapoznać się z tą waszą "nową siedzibą", o której mówiliśmy we wcześniejszej wiadomości. Pamiętajcie, pozostawiliście to stare i ciasne mieszkanie za sobą, a teraz żyjecie w o wiele bardziej przestronnej kwaterze niż wcześniej, takiej, która ma cały szereg nowych pomieszczeń, z którymi trzeba się zapoznać. Bo tam rezyduje tyle waszych własnych mocy, mocy, które były zamknięte w skarbcu pamięci cały ten czas, kiedy istnieliście jako stary rodzaj ludzi, ludzi z silnikiem pracującym na jednym cylindrze, funkcjonującym w ledwie ułamku własnej mocy. Ale teraz, będziecie mogli rozpędzić silnik i wykorzystać swoją pełną moc, więc być może to nie jest najlepszy czas, aby siedzieć bezczynnie ?

Bo jak już mówiliśmy, jesteście tymi z rękami na kierownicy i stopą na pedale i jesteście też tymi, którzy muszą zdecydować, czy iść i badać tą nową rezydencję, do której właśnie się przenieśliście. Nie możemy zmusić was, aby to zrobić, ale nadal będziemy przypominać, że nie możecie już pozostawać we śnie. Bo jeśli tak zrobicie, nie tylko będziecie mogli przegapić sporo, będziecie utrudniać temu waszemu światu, aby również obudził się w zupełnie nowej rzeczywistości. Bo świat waszych marzeń stanie się rzeczywistością jedynie, jeśli zrobicie to jak wyżej. Więc jeszcze raz powiemy, idźcie do wewnątrz, bo tam, znajdziecie nowego siebie, takiego, który jest bardziej niż gotowy do ponoszenia wszelkich zadań, które mogą stanąć na drodze między wami, a przyszłością, o której marzycie.

http://aishanorth.wordpress.com/2013/12/05/the-manuscript-of-survival-part-376/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz