piątek, 6 grudnia 2013

AA Michał 05,12 Jesteśmy w pewnym sensie, przyciągani bliżej teraz

Witam ponownie!

AA Michał tym razem przez Rona Head. Dość klasyczny przekaz tego źródła, dotyczy channelingu i telepatii oraz naszych zwiększających się możliwości w tym zakresie.


Jesteśmy w pewnym sensie, przyciągani bliżej teraz, i to jest czas, abyście o tym wiedzieli. - Michael


Będziemy dziś mówić na temat klarowności.

Jak jesteście więcej niż dobrze świadomi, gdy komunikacja między fizycznością i nie-fizycznością odbywa się w ten sposób, co oznacza, telepatycznie, zawsze jest jakiś poziom zniekształceń. Wynika to z konieczności używania zdolności odbiornika. Umysł odbiorcy jest zaangażowany, on wnosi do procesu doświadczenia i przekonania, emocje i lęki, a także większe lub mniejsze słownictwo i rozumienie channelingu.

Wielu z tych, których wybieramy do zatrudnienia w ten sposób dokłada wszelkich starań, aby zapewnić, że są oni tak przejrzyści, jak to możliwe, gdy uczestniczą w tym procesie. Wielu sprawia, że ich celem jest poprawa stale. I my też wykonujemy naszą część zarówno oczyszczania ich zdolności do odbierania i nieustannie napominając, żeby nadal koncentrowali się i chcieli być zawsze nieco lepsi. Przynosimy tą wiadomość do was, abyście mogli czuć się komfortowo w tym, co możecie przeczytać lub usłyszeć, kiedy wiadomość rezonuje z prawdą dla was. Ale mamy kolejny powód do rozszerzenia tego tematu w tym momencie.

Zauważyliście, a może sami doświadczyliście, wzrost liczby osób, które teraz jesteśmy w stanie osiągnąć w ten sposób. To znaczy, być może nawet zaczynacie odczuwać początki kontaktu z tym, co nazywacie "po drugiej stronie zasłony". Jeśli tak jest, radzimy wziąć sobie do serca linie napisane powyżej.

W niektórych przypadkach, może to być tak silny wpływ, że czujecie się tak, jakby to było narzucone na was, choć wiecie, oczywiście, że nie jest tak w ogóle. W niektórych przypadkach mogą to być odpowiedzi na wasze własne świadome wysiłki. To są najbardziej rozpowszechnione przypadki. I istnieje wiele odmian między tymi dwoma.

Wzywamy was, bez względu na osobiste doświadczenia, aby utrzymywać swój zamiar poprawy każdego dnia. Nie zapominajmy, aby przypomnieć wszystkim osobom otrzymującym to w druku lub w formacie audio, że nic nie dzieje się tutaj, co nie jest w równym stopniu dostępne dla was, być może z pewnym wysiłkiem, ale jednak dostępne.

Powinniście wybrać tą drogę, macie naszą gwarancję, że wasz własny "zespół", przewodników itp., będzie więcej niż chętny , aby spotkać was w połowie drogi, że tak powiem. Bądźcie otwarci na to, w jakikolwiek sposób manifestuje się dla was. Wiemy, że wielu z was, którzy będą to czytać, jest codziennie rozbawionych tym, co nazywacie numerami aniołów ( wielokrotne cyfry), piórami na waszych ścieżkach, monetami, itp. Są to rzeczywiście synchroniczności, które wy i wasze 'zespoły' uzgodniliście jako sposób na zdobycie waszej uwagi i rozpoczęcie komunikacji.

Jeśli rozpoznacie to i zamierzycie zbadać i poszerzyć doświadczenie, to będziecie mogli odkryć sposoby, jak to zrobić. Taka jest natura tego czasu, a także tych, którzy czytacie to teraz. I nie zapominajmy o tych, którzy słuchają tego teraz. Jesteśmy w pewnym sensie, przyciągani bliżej teraz, i to jest czas, abyście o tym wiedzieli. Na razie wystarczy. Możemy bardzo dobrze mówić o tym ponownie później.

Akceptujcie nasze kochające uściski teraz i będziemy mówić wkrótce. Dobrego dnia.

05 grudnia 2013
Channeler; Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz