niedziela, 22 grudnia 2013

Horus – ISON i „Wydarzenie”

Witam wszystkich!


Młoda channelerka channelowała Horusa, który umieszcza siebie w ... wewnętrznej ziemi. Ciekawostka, ale mówi o tzw "wydarzeniu" i jakby się nie kręcił... wychodzi na to, że to właśnie my kreujemy owo wydarzenie, choć oni (w wewnętrznej ziemi) są jego korzeniami. Moim zdaniem warte przeglądnięcia o tyle, że nie zapowiada żadnych aresztowań itp. tylko zmiany świadomościowe, głownie na poziomie zbiorowym.


Horus – ISON i „Wydarzenie”


19 grudnia 2013
Channeler : Nancy Tate

Ja, Horus, jestem tutaj drodzy, aby mówić do was o zbliżającym się wydarzeniu, o którym tak wiele osób słyszało i czytało. Jestem tu, by powiedzieć wam o części, którą my w Pustej i Wewnętrznej Ziemi mamy w nadchodzącym wydarzeniu. To jest taka sprawa, że jesteśmy korzeniami tego, co dzieje się na naszej planecie i wewnątrz niej. Gdy wykonujemy naszą część w tym, także pracujemy z tymi, na powierzchni, którzy dokonali tej obietnicy, zanim przyjęli to wcielenie. Nie tylko była to obietnica dla wszystkich ludzi, a zwłaszcza do własnego Bytu i również Stwórcy. To był ktoś deklarujący przyniesienie czegoś, widząc to, co może prowadzić do wzniesienia ziemi i całego życia na niej i wewnątrz.

Siedzę na miejscu w bibliotece Porthalogus w tej chwili i sortuję to, co już miało tu miejsce w energii, co jest potrzebne, aby pozbierać wszystkie kawałki razem na wydarzenie. To jest kwestia widzenia wszystkich części, które są postawione na miejscu, a następnie zasiewane wokół, gdy są podejmowane decyzje i zmiany mają miejsce w codziennym życiu człowieka. Odnosi się to również do tego, co dzieje się z ISON i wszystkimi innymi ciałami niebieskimi, które są teraz na miejscu i mają wpływ na ogólny zakres tego, co się dzieje i są korzeniami przyczynowymi skutków wszystkiego, co nadchodzi.

Przekonacie się, że w nadchodzącym czasie na ziemi rzeczy przyspieszą, gdyż energia ludzi wzrasta. Także, gdy przechwycą to, co widzą, jako nie tylko to, czego pragną, ale także to, co będzie służyć całej ludzkości, w sposób, który nie był jeszcze przeżywany. Mówię o umożliwienie ludziom wybrania swojej drogi życia, ich wyborów w tej chwili, i widząc, że to wszystko działa, nawet jeśli nie wydaje się być korzystnym wyborem dla całego życia na Gai. Tak wielu z was widzi, że te wybory są robione w aspekcie tego, co będzie służyć w całym obrazie, co ma to sprowadzić to wszystko do harmonii.

Kiedy to staje się wiedzą, dla więcej ludzi na całym świecie będzie przynosiło zmiany, które pozwolą na manifestację i życie zdarzenia, co będzie oczywiste dla tych, którzy dostroili się do kawałków " tzw " puzzli. To rozwiąże kilka problemów, które śpiewają swoje nuty „wyłączenia” przez jakiś czas i przyniesie to wszystko do harmonii z całością tej muzycznej energii Miłości i Radości w pokoju, który będzie powszechny.

To jest część tego, co dzieje się i powoduje, że niektórzy z was są w trudnej sytuacji, zdezorientowani i zmęczony słuchaniem o tym, co nadchodzi, a nie widzą tego oczywiście. To jest część tego, która odnosi się do tak wielu, jako cierpliwość, która jest niezbędna, żeby wynik ukazał się. Jest to również przykład globalności idei ludzkości o tym, jak żyć, jak sprawiać, aby rzeczy się zdarzały, etc, przychodziły. Dla wielu z was oznacza to, że musicie stać się klarowni, w waszych umysłach i sercach, podczas gdy w tym samym czasie nie jesteście w stanie znaleźć słów, aby to wyjaśnić. To jest wiedza, która nie wymaga żadnych słów, aby była jasna. W rzeczywistości słowa często mogą wprowadzać w błąd, bo nie można całkowicie wyrazić tego, co jest wiedzą.

Tak jak powiedziałem, siedzę tutaj w bibliotece i widząc mieszankę wyników, widzę, jak to wszystko przeplata się w nieustannie zmieniającym się wzorcu. Kolory, które wypowiadają zmiany jak w żywej tęczy, które narastają w zmieniające się Pływy przynoszą dźwięki, które wyrażają się w kolorach. Tęcze przynoszą stałe podnoszenie wysokości tonów obietnicy, która jest na miejscu. Czy kiedykolwiek słyszeliście utwór, który jest śpiewany na jednym poziomie, a następnie doprowadzony do wyższego tonu i szybszego rytmu? To jest doświadczenie, które mam, i to jest czymś, że wszyscy jesteście w połączeniu ze wszystkim, bo energie związane z tą planetą tworzą w waszej własnej melodii kreacji w manifestacji tego, co jest najwyższą korzyścią dla całego życia.

Teraz kiedy zasiałem nowe pomysły, perspektywy i być może zamieszanie w waszych umysłach, wiem, że odejdziecie od tej wiadomości z ciągle zmieniającą się i oczyszczającą energią, w której jesteście w tej chwili. To jest cudowne, widzieć tak wielu z was z prośbą o klarowność, bo ona reprezentuje prawdę waszej istoty będącej w stanie ją zrozumieć i następnie zastosować ją w waszym ruchu w manifestacji „wydarzenia”, które będziecie w jakiś sposób w stanie rozpoznać, kiedy się to stanie. To będzie jak lustro odbijające dla was to, czym jesteście, na pewnym poziomie, jaki już widzicie. Jest to rodzaj zdolności, który wszyscy mają, nawet ci, którzy nie pamiętają jeszcze. Jednego z tych dni, obudzicie się i zobaczycie, że wasza część w tym wszystkim była tak integralna, że bez niej, to byłoby ubijanie i zmiany jednego kawałka, który wreszcie wraca na swoje miejsce doprowadzając wszystko do harmonii. Wiedzcie, że to jest przy progu waszych drzwi i życie chwilą „Teraz” w miłości, pokoju i radości. To jest tajny składnik w doskonałości Kreacji Wszystkiego.

Siedzę w Miłości i obserwują waszą moc. Kocham was wszystkich tak bardzo!

Dziękuję drogi Horusie,

Z Miłością, Nancy Tate

http://www.treeofthegoldenlight.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz