środa, 18 grudnia 2013

Zapiski Stwórcy - Wytyczne

Witam ponownie!


Zapiski Stwórcy - Wytyczne


Bądź ostrożny - dbaj o siebie, ale bądź świadomy i myśl o swoich działaniach / reakcjach i jak one wpływają na innych.

Bądź powolnym w osądzaniu - każdy człowiek ma paradygmat, w którym istnieje i najprawdopodobniej nie widzi całego obrazu. Pamiętaj, że ci, których osądzasz mogą domagać się być pierwszymi w kolejce do osądzenia ciebie.

Bądź szybki, aby uwolnić negatywne emocje - negatywność opływa ciebie i podąża za tobą jak ciemna chmura. Inni są mniej skłonni do łączenia się z osobą, która emanuje negatywnością. Uwolnij, wiedząc, że jesteś łagodnym dla ciała w tym procesie.

Bądź miły - moment życzliwości do siebie lub innego wysyła fale, które zawsze będą zwrócone tobie dziesięciokrotnie. Możesz nie pamiętać pokazanej życzliwości, ale Wszechświat zawsze pamięta.

Okazuj szacunek - pokazując szacunek dla siebie i innych, pokazujesz Wszechświatowi, że bez względu na to, co się na twojej / ich stacji w życiu dzieje, oni zasługują na otrzymywanie wszystkiego dobrego, co wasza Ziemia ma do zaoferowania.

Zawsze kochaj - to jest tym, co miałeś zaprojektowane do zrobienia. Nie jest konieczne, aby lubić każdą osobę, która Cię otacza - ale miłość w jej najczystszej formie. Każda osoba, z którą wchodzisz w kontakt z nosi kawałek boskiej iskry w niej. Jeśli nie możesz kochać osoby, kochaj Iskrę ~ Stwórca

http://thecreatorwritings.wordpress.com/2013/12/15/guidelines/

2 komentarze:

  1. Dziękuję z calego serca za te piękne i ważne słowa. Dziękuję Stworco za naukę, miłość i drogowskazy. Dziękuję również Tobie za opublikowanie tych wszystkich zapisow, przekazów. Pozdrawiam serdecznie Małgorzata

    OdpowiedzUsuń
  2. Ależ Proszę Małgorzato! :)

    OdpowiedzUsuń