czwartek, 5 grudnia 2013

AA Michał - 5-ty Wymiar stał się prawdziwą rzeczywistością i oczekuje was

Witam ponownie!


Kolejny przekaz przez Marc Gamma - opcji, która jest już w trakcie pierwszej fali Wzniesienia. Można spokojnie powiedzieć, że ten przekaz nie różni się od poprzedniego, może użyto nieco innego zestawu słów.
Dopóki w tej opcji nie zacznie "dziać się" coś nowego - nie będę tłumaczył tych przekazów, bo szkoda waszego czasu i mojego.5-ty Wymiar stał się prawdziwą rzeczywistością i oczekuje was

Archanioł Michał przez Marc Gamma ~
04/12/2013
http://soul4free.wordpress.com

Archanioł Michał [ Język oryginału niemiecki, przekład (na angielski) ( Contra ), Mary ]

Moi ukochani ludzie to znowu, Archanioł Michał, mówiący do was wszystkich, razem z naszym Ojcem, Stworzycielem "Wszystkiego, co Jest". Z wielkim zachwytem mamy przyjemność ponownie zaprosić dwóch ludzi z 5-go wymiaru i są w pogotowiu, aby przedstawić wam swoje doświadczenia. To jest kwestia tych należących do pierwszej fali po przejściu nad, do "Nowej Ziemi" z powodzeniem.

Ponownie zaczynamy od naszego Ojca Niebieskiego i zwracam się do niego, aby uczynił jego wprowadzenie poniżej:

Moje ukochane dzieci, to jest wasz ojciec - mówi - Stwórca i Opiekun "Wszystkiego, co Jest". Dzisiaj mam przyjemność powitać tu jeszcze dwie ludzkie istoty z 5-go wymiaru. W każdym razie jednak będą oni obejmować kilka innych tematów dziś, tak, że będziecie mieć możliwość uzyskania jakiegoś dalszego wrażenia, co będzie czekać na was tutaj.

To jest coś bardzo prostego - kiedy prezentujecie się po przybyciu na drugą stronę. Wszystko staje się tak wiarygodne i jasne dla was i będziecie bardzo świadomi i przytomni - coś niespotykanego dotąd. Idźcie w głąb swojego serca, jeśli ludzie mówią do was. Ponieważ to serce, wie, jak oszacować każdą wiadomość, a więc przyjmie wszystkie te wspaniałe wiadomości z 5-go wymiaru też.

Chwalcie Pana, jak czasami mówicie i Ja do tego dodaję też coś bardziej względnego. Zmieniam to na waszą korzyść. Chwała Istocie Ludzkiej, która wie, jak postępować w swój własny sposób, decydując się, aby być gotowym i przygotowanym na jego drogę.

Jeśli nie rozumiecie tego Powyższego mojego fragmentu - to brakuje wam treści wszystkich wiadomości przekazywanych lub nie czytacie tych podawanych przez ten kanał. Istnieją podstawowe treści wam podane, które należą do całości. Wielu z was obudziło się dopiero niedawno i zdało sobie sprawę z tego, że to coś więcej, niż tylko to, co wkrótce was oczekuje.

Zanurkujcie głęboko we wszystkie informacje podane przez nas - wiadomości i cała wiedza jest jakoś skoncentrowaną wiedzą, która była podawana przez wszystkie moje dzieci od miesięcy temu. Po przeczytaniu wszystkich weźcie je i przechowujcie wszystko głęboko w swoim sercu. Ponieważ to serce, rozumie całą zawartość, a jeśli masz zbudowany wspaniały związek z własnym sercem - będzie ono po twojej stronie przez cały czas.

Mam teraz zwrócić słowo dla mojego syna i ja życzę wspaniałego czasu, aż wrócę do was ponownie.
Ojciec wasz niebieski

Moi ukochani ludzie, ja, Archanioł Michał, teraz przejmę na jakiś krótki czas, aby przesłać transmisję ludzi z 5-go wymiaru. Są jeszcze dwie inne istoty ludzkie, które powiedzą wam trochę tego, co czeka na was tutaj. Przejdźcie do swojego serca, ponieważ są tam najbardziej wspaniałe i kochające was teraz energie sięgające was z ziemi 5-go wymiaru i jej mieszkańców, którzy miały dość czasu, kilka dni, aby przyzwyczaić się do nowego otoczenia i wszystkich "udogodnień Nowej Ziemi".

Drodzy ludzie, tu jeden z nowych mieszkańców 5-go wymiaru mówi do was. Czuję się zaszczycony, że pozwolono mi skierować do was kilka słów teraz. Jedną krótką chwilę stałem po drugiej stronie i zadawałem sobie pytanie, jak mam zamiar zrobić to wszystko. I podążałem za tym blogiem tak jak wy i ja zadawałem sobie pytanie :

" Jak będę w stanie to zrobić ? "

Dziś wiem, że straciłem zbyt wiele na myślenie o tym, jak będę mógł osiągnąć to wszystko, zamiast myśleć i wyobrażać sobie, co na mnie czeka po drugiej stronie. Moi umiłowani bracia i siostry, nie martwcie się tak bardzo, myśląc, jak można przejść na "Nową Ziemię", ale lepiej byłoby sobie wyobrazić, jak "Nowa Ziemia" będzie wyglądać !

Skupianie się na "Nowej Ziemi" z pewnością pomoże wam stworzyć tą szczególną energię potrzebną, że "Nowa Ziemia" objawi się w waszym wewnętrznym sercu i dla was na zewnątrz. Czy podążacie za mną ? To jest najbardziej istotne i to było dla mnie szczególnym... kluczem, kluczem do przejścia....

Dziś wszystko jest o wiele łatwiejsze, a teraz nie rozumiem już, jak mogłem tyle wątpić. Ponieważ wątpiłem we wszystko, co było związane z wzniesieniem jednak, gdy byłem w stanie uwolnić wszystko poczułem, że wszystko wokół mnie uległo zmianie. W pewnym bardzo krótkim czasie moje myśli skierowane zostały w ten sposób na wszystko wiodące do wzniesienia, a ponadto wprowadziły moje własne wzniesienie.

Mam nadzieję, że wspomagam was trochę przedstawieniem mojego doświadczenia tak, że możecie dowiedzieć się, że zrobiłem to wszystko sam. A jeśli to wszystko osiągniecie, sami będziecie mogli zrobić to też! Obiecuję !

...

Moi bracia i siostry – Jestem następnym z rzędu tych, którym pozwolono skierować kilka słów do was. Jestem jednym z wielu, którzy będą w stanie channelować do was wiadomości w kilku następnych dniach i tygodniach. Wszyscy jesteśmy wdzięczni za to, że możemy zrobić to dla was.

Krótki czas temu - stosując tutaj to okropne określenie "czas", który wszyscy, mamy na myśli - każdy z nas, kto przybył tu w sferę 5-go wymiaru w międzyczasie – miał jakąś szczególną rolę, jakąś sytuację do skonfrotowania, jakieś wyzwanie.

To naprawdę jest wyzwanie - który pozostanie jako takie. Jak poradzicie sobie z tym wyzwaniem, to wszystko zależy od was! Ja skracam siebie dość mocno, ponieważ ja mam tylko jedną, nieco krótką i ważną wiadomość, co następuje:

Odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące tego wyzwania są w wewnętrznej przestrzeni waszego serca. Klucze do nich są w sercu każdego i każdej istoty ludzkiej – to zależy od was, aby iść i sprowadzić te klucze, a następnie przejść przez bramy wzniesienia.

Jeśli nie zrozumiecie sensu tego nigdy nie będziecie w stanie przejść przez portale Wzniesienia. Po przeczytaniu tych słów, ja zaskoczyłem siebie mówiąc : "Mrugająca Wiadomość i całkowicie zaszyta" - tak zareagowałem bardzo gniewnie na siebie i tego channelera też. Gdy przedłożył kwestie, które były dla nas nie zrozumiałe w ogóle - co to jest, powiedziałem do siebie. Dziś wiem, że w tamtej chwili nie rozumiałem siebie całkowicie i dzięki temu nie stałem za przesłaniem o kluczach całkowicie.

Mam nadzieję, że oświeciłem nieco więcej o niezbędnych krokach, które należy podjąć wzgl. potrzebnych warunkach wstępnych. Uświadomcie sobie, czym naprawdę jesteście i będziecie wiedzieć, że nosicie w sobie klucz. Macie go w swoim sercu !

Do zobaczenia wkrótce - bracia i siostry – zobaczę was ponownie w królestwie 5-go wymiaru !

Ponieważ obydwaj nowi mieszkańcy 5-go wymiaru mówili do was, to teraz jest moja kolej, by dostarczyć wam słowa zamknięcia tutaj jak zakończenie bukietu słów zamiast kwiatów...

Przejdźcie do swojego serca - w głębi. Znajdziecie miejsce i tylko tam, są przechowywane wszystkie sprawy i prawdopodobieństwa, których możecie użyć. Spotkam was tam, kiedy wezwiecie mnie. Będę wam towarzyszyć, aby wasz własny i indywidualny klucz był przygotowany i tylko może być wzięty przez was.

Z tak wielką miłością do was, moi ukochani ludzie tu na Ziemi "Starej Ziemi" !

Archanioł Michał

10 komentarzy:

 1. a ja bym bardzo prosiła o tłumaczenie tych przekazów, według mnie dużo się w nich dzieje. ania

  OdpowiedzUsuń
 2. tak, w każdym jest cos nowego i istotnego. Daligasta

  OdpowiedzUsuń
 3. Poproszę o przetłumaczenie ostatnich trzech odcinków Nowego Pisma Świętego, niestety nie znam języka angielskiego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Inne spojrzenie na opracowania w typie o którym mowa powyżej. Wiem że wstawianie linków jest co najmniej niegrzeczne ale w obecnej sytuacji przedstawiam właścicielowi strony informacje tam zawarte być może komuś się przydadzą wszak dobrze poznać wiele punktów widzenia.
   http://prawdaserca.pl/2013/11/rozmowy-z-bogiem/
   http://prawdaserca.pl/2013/09/czanelingi/

   Usuń
  2. Dziękuję za te linki, właśnie czegoś takiego brakowało w komentarzach do tej serii channelingów, ale nie jedynej.
   Kilka razy pisałem i wstawiałem posty o rozróżnianiu, a a nawet o technikach rozróżniania.
   Myślę, myślałem, że położyłem na to wystarczający nacisk. Jak widać nie.
   I spróbuję ponownie gdy napotkam stosowny materiał.
   Te dwa linki po części to uświadamiają.

   Usuń
 4. Wszystkie opublikowane odcinki "Nowego Pisma Świętego" były tu przetłumaczone.
  Do wczoraj nie widziałem nowszych odcinków. Jeśli one są gdzieś indziej publikowane niż dotychczas - to podaj link.
  Co do przekazów przez Marc Gamma moje zdanie jak do tej pory jest inne i nie tylko moje.

  OdpowiedzUsuń
 5. "Dziś wiem, że straciłem zbyt wiele na myślenie o tym, jak będę mógł osiągnąć to wszystko, zamiast myśleć i wyobrażać sobie, co na mnie czeka po drugiej stronie. Moi umiłowani bracia i siostry, nie martwcie się tak bardzo, myśląc, jak można przejść na "Nową Ziemię", ale lepiej byłoby sobie wyobrazić, jak "Nowa Ziemia" będzie wyglądać !"

  Nie jest logiczna ta rada, bowiem jak można sobie coś wyobrażać kiedy nie ma się bladego pojęcia jak to co mamy sobie wyobrazić może wyglądać...
  To tak jak by poprosić człowieka pierwotnego żyjącego w jaskini aby wyobrażał sobie życie w dzisiejszym Nowym Jorku...
  Skoro tam gdzie chcemy się znaleźć jest zupełnie inaczej niż tu w tej rzeczywistości w której jeszcze jesteśmy to jak można wyobrażać sobie coś o czym nie mamy żadnego pojęcia?

  OdpowiedzUsuń
 6. Link do kolejnych odcinkow Nowego Pisma

  OdpowiedzUsuń
 7. Ling do kolejnych odcinkow Nowego Pisma Swietego
  Whoneedsthelight.net
  Pozdrawiam Zofia

  OdpowiedzUsuń